fbpx

PiS znowu kłamie! Kazimierz Smoliński przeinacza fakty. Polska- Holandia.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

PiS po raz kolejny przeinacza fakty. Tym razem poseł Kazimierz Smoliński próbuje manipulować ludźmi. Zemsta na Holandii? Dodatkowo prawnik porusza sprawę 7-letniego Martina.

PiS chce się zemścić na Holandii?

PiS nie przyznaję się do błędu. Dodatkowo próbuję kontratakować. Jednak nie do końca grają fair. Holandia pozywa Polskę. Na pewno doszło tu do niecodziennej sytuacji. Ponieważ jak mówią eksperci to sytuacja niezwykle rzadka, aby jeden członek UE pozywał drugiego. Dotychczas takimi sprawami zajmowała się Komisja Europejska.

Holandia zaprasza inne kraje do pozwu zbiorowego!

Holenderski parlament wezwał swój rząd do postawienia Polski przez unijnym Trybunałem. Powód to łamanie praworządności. Pod takim rozwiązaniem podpisało się 124 ze 150 przedstawicieli Izby Reprezentantów.

Podobnie mogą zareagować inne państwa. Taki krok wynika bowiem wprost z uchwały, która została zaadresowana do holenderskiego rządu. Wiele wskazuje na to, że tymi krajami będą Dania, Szwecja, Belgia i Finlandia.

Poseł PiS próbuje kontratakować!

Kazimierz Smoliński nie dość, że w formie zemsty ,,odgrzewa” sprawę z lipca do ponadto kłamie!

Po pierwsze w Holandii bez zgody rodziców nie można zabić dziecka. Jednak wiemy o co chodziło w tym wpisie. Chodziło o pozbawienie praw rodziców co skutkowało by o decydowaniu o zdrowiu dziecka wyłącznie lekarzy i sądu. Wedle holenderskiemu prawu rodziców można pozbawić praw jeśli choroba nieuleczalna, nie rokuje, a bez opiekunów nie będzie poprawy, a ponadto choroba ulegnie pogorszeniu.

Ponadto nawet takie dedukowanie nie ma sensu. Ponieważ autyzm nie jest chorobą tylko zaburzeniem. Do całej sytuacji wymownie odniosło się wielu polityków miedzy innymi Tomasz Lis.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ