fbpx

Płk. Mazguła ostro do Dudy: “Wynocha z naszego kraju, jak się konstytucja nie podoba!”


7 comments, 7
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się na temat demonstracji anty-LGBT mającej miejsce wczoraj w Katowicach. Środowiska prawicowe, nacjonalistyczne, zorganizowały przemarsz przez Katowice. Usłyszeć można były haniebne okrzyki w stosunku do ludzi o innej orientacji, co otwartych ludzi zawsze wprawia w osłupienie.

Demonstranci krzyczeli w kierunku osób z symbolami tęczy: “J… LGBT” oraz “Zakaz pedałowania”, “Chłopak i dziewczyna – normalna rodzina”, a także “Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę” – opisuje Bartosz Walenta z “Dziennika Zachodniego”.

Wcześniej przed marszem nacjonalistów odbyła się manifestacja osób solidaryzujących się z osobami LGBT – “Stop homofobii – Śląsk dla wszystkich!”.

Gdzie są pieniądze dla szpitali, które były obiecywane w kampanii wyborczej? Szpitale idą do sądu.

Do wydarzeń na Śląsku odniósł się na swoim profilu społecznościowym płk Adam Mazguła:

Andrzej Duda. Nosi obrazki, potulny katolik, pełen troski o los każdego krzyża. Tymczasem rozpętał burzę faszyzmu i nienawiści na polskich ulicach i udaje, że to nie on, że go tu nie ma. Przypominam Ci Andrzeju Dudo, Zbigniewie Ziobro i tobie granatowy policjancie Jarosławie Szymczyk, że faszyzm w Polsce jest zabroniony przez Konstytucję i Kodeks Karny, a godność każdej osoby LGBT Konstytucja wam nakazuje chronić! Jak się nie podoba Polska ze swoją Konstytucją, której przysięgaliście wierność, to wynocha z naszego kraju — łajdaki.

Marsz nacjonalistów w Katowicach. Watahy nienawiści prezentowały po raz kolejny przywiązanie do nacjonalizmu. Nie powstrzymała ich obecność mediów. Nie mieli oporów, aby hajlować policji, która wprawdzie nie odpowiedziała oddaniem honorów faszystom, ale wspierała ich jak zawsze. Gdyby to były osoby w barwach tęczy pewnie znowu popisaliby się chorobliwą agresją i łapankami na ulicach, jak się to dzieje w całym kraju.

Policja. Szkaluje wszystkich, którzy mają na sobie cokolwiek przypominającego tęczę i spisuje, prześladuje, prowokuje Polaków — kanalie granatowej policji. Przecież widać, że nie jesteście tak beznadziejnymi nieudacznikami, że nie potraficie sobie poradzić z faszyzmem na ulicach. Wy jesteście perfidnie podli w świadomym szczuciu na część polskiego społeczeństwa. Mam nadzieję, że nawet wśród policjantów stanowicie tylko ekstremę zła, bo większość rozumie, jak mają nieodpowiedzialnych szefów”

https://www.facebook.com/amazgula/posts/2705764022980931

źródło: polityczek.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7 comments, 7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
4
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
46
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Annamaria
Annamaria
3 lat temu

Jest Pan kapitalny,nikt by tego lepiej nie ujął.Szacunek i oczywiście zgadzam się a 100 procentach. Dobrze,że Pan jest

Frigga
Frigga
3 lat temu

Nic dodać, nic ująć !

Kika
Kika
3 lat temu

Świetny komentarz , pozdrawiam

wiola
wiola
3 lat temu

Za hajlowanie nie spisywali?

Justyyn66
Justyyn66
3 lat temu

Święta prawda,jak to mówią : Przed Bogiem klękają i ręce składają a pod skórą diabła mają.

NONO
NONO
3 lat temu

NIECH SPIEPRZA DO WATYKANU , TAM BĘDZIE MÓGŁ KLĘCZEĆ BEZ PRZERWY I NOSIĆ OBRAZKI.

Gucio
Gucio
2 lat temu

Ten facet nie jest prezydentem wszystkich Polaków, tak jak w Ameryce Trump nie był prezydentem wszystkich obywateli Stanów Zjednoczonych. Nie potrafi jednoczyć tylko szczuje ludzi przeciwko sobie. Tego nawet nie robili komuniści. Tak postępują ludzie bez godności. I historia mu tego nie zapomni.