fbpx

Poseł PiS zrobił sobie sesję zdjęciową w trakcie mszy Bożego Ciała!


Subksrybuj nas na Google News

Wydawać by się mogło, że uroczystość Bożego Ciała jest obrzędem, który powinno się celebrować skromnie i w skupieniu na modlitwie. Z trochę innej perspektywy pokazał go Tomasz Rzymkowski, poseł obozu “dobrej zmiany”. Wykonał on serię zdjęć zdjęć w czasie modlitwy, na których uwidocznił siebie, jak i przypadkowych wiernych. Jego wpis na Twitterze wywołał ożywioną dyskusję, a spora część Internautów nie zostawia na nim suchej nitki.

Tomasz Rzymkowski dostał się do polityki z list Kukiz 15, zostając w późniejszym czasie nieoficjalną rządową przystawką, by finalnie dołączyć do PiS w 2019 roku. Tym samym podzielił los wielu innych osób związanych z partią Pawła Kukiza, które obiecywały zmienić Polskę, a jedyne co zmieniły, to barwy sejmowe. Obecnie pełni funkcję na stanowisku sekretarza stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki. Rzymkowski nie ukrywa swojego przywiązania do wartości bliskich tradycjom katolickim, jednak tym razem chyba jednak przesadził.

Poseł PiS postanowił publicznie pochwalić się udziałem w mszy, jednocześnie dokumentując udział innych wiernych. Pojawiło się też zdjęcie zrobione w łowickim kościele. Jego wpis spotkał w większości bardzo krytyczny odzew. – Serio? Na procesji, takim ponoć duchowym przeżyciu, strzelał sobie pan samojebki, żeby się potem w social mediach lansować? Po co się ograniczać, pora na samojebkę w czasie komunii – to jeden z najłagodniejszych komentarzy pod fotkami Rzymkowskiego. Większość wpisów internautów nie nadaje się do zacytowania, ze względu na wysoki poziom wulgarności.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
1 rok temu

Żeby jeszcze było na co popatrzeć… Typowy, tępy PiSiorski ryj!

Rzymkowski sabaka inkwizytor ciemny typ
Rzymkowski sabaka inkwizytor ciemny typ
1 rok temu

Wogóle mnie to nie dziwi obejrzyjcie pare filmów o mafii i gangsterach chodzą do kościoła noszą krzyże i robią sobie tatuaże religijne. Chyba nie trzeba wiele mówić kogo reprezentują tacy ludzie. Nie boga nie religię ale wlasną pychę i egoizm. Poprzez celebrowanie symboli czują się kimś to dlatego że są jak lalki mają puste głowy i potrzebują wartości i wielkości których nie są w stanie pojąć a jedynie chcą oszukać wszystkich. Ptrzcie jaki jestem super mam sojusz z bogiem jestem bogiem. To sa są najgorsi podli fałszywi ludzie to ci którzy obnoszą się ze swoim światopoglądem i głoszą kocopoły i… Czytaj więcej »

Piotr9
Piotr9
1 rok temu

Czego to się nie zrobi aby utrzymać się przy korycie…

Mark
Mark
1 rok temu

Znany ze swojej tępoty! Facet nie ogarnia polityki, ale dobry jest, bo tępy, a takich lubi zbawca i ten z niebios i ten z Nowogrodzkiej!