fbpx

Radosław Sikorski odmówił zapłacenia abonamentu RTV powołując się na m.in. klauzulę sumienia.


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W państwowej kasie pustki. Poczta Polska upomina się o niezapłacone opłaty RTV. Upomnienie dotarło również do europosła Radosława Sikorskiego, który jak twierdzi telewizji nie ogląda i płacenia na nią odmawia

Na portalu społecznościowym Radosław Sikorski europoseł, zamieścił list będący odpowiedzią na żądanie zapłaty abonamenty RTV . List skierowany jest do do pani kierownik Poczty Polskiej Wydział Abonamentu RTV.

Radosław Sikorski argumentował nie wywiązywanie się z obowiązkowych opłat brakiem jakichkolwiek odbiorników w swoim gospodarstwie domowym. Ja twierdzi można to sprawdzić, że na jego nieruchomości nie ma żadnych anten do odbioru sygnałów telewizyjnych i radiowych.

nie pozwala mi na to klauzula sumienia

Ponadto Radosław Sikorski napisał

Ponadto pragnę przekazać, że nie mogę zapłacić za korzystanie z mediów, których nie słucham ani nie oglądam, gdyż nie pozwala mi na to klauzula sumienia

Według wszelkich relacji w alternatywnych mediach, dawne media publiczne zostały zawłaszczone przez klakierów jednej partii politycznej i służą utrzymaniu tej partii przy władzy, a nie misji, do której zostały powołane. Polskie Radio i Telewizja są dziś rozsiewnikami radykalizmu, antysemityzmu, ataków personalnych na opozycję, torii spiskowych oraz zwykłych bredni.

W dalszej części Radosław Sikorski nadmienił że jego opinia jest zbieżna z opinią międzynarodowej instytucji OBWE, która bardzo krytycznie oceniła niezależność telewizji publicznej w czasie ostatniej kampanii prezydenckiej.

Już płacimy na utrzymanie mediów narodowych 2 mld rocznie.

Europoseł zauważył również, że już pośrednio płaci na utrzymanie mediów publicznych. Na podstawie które uchwalił PiS media narodowe dostają z pieniędzy podatników 2 mld rocznie. Sikorski prosi o zrozumienie i pozytywne rozpatrzenie jego odwołania.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
31
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments