Sejmowa Komisja zdrowia ratuje Sasina. 70 mln zamiast na szpitale przekaże na faktury za nielegalne wybory


1 comment, 28
Subksrybuj nas na Google News

Na sejmowej komisji zdrowia w środku nocy w 12 tej godzinie obrad nagle pojawia się poprawka PiS dotycząca 70 mln nielegalnych wydatków Sasina na kopertowe pseudowybory.

Posłowie obradowali w komisji nad ustawą dotyczącą zapewnienia funkcjonowania ochrony zdrowia w trakcie pandemii koronawirusa. Nagle w dwunastej godzinie obrad , środku nocy wykorzystując brak zainteresowania mediów i zmęczenie posłów pojawia się poprawka. Jeśli ustawa ostatecznie zostanie przegłosowana, takie środki będzie mogła otrzymać Poczta Polska. Zamiast na służbę zdrowia i szpitale 70 mln złotych wydane będzie w błoto za przygotowanie wyborów, których nie wolno było przygotowywać.

Komisja ratowania zdrowia Sasina i Morawieckiego

“Poprawka PiS legalizująca 70 mln nielegalnych wydatków Sasina na kopertowe pseudowybory! Skandal” – pisał na Twitterze Jan Szopiński z Lewicy.

Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia, po co jest Sejm w państwie partyjnym, to może już ich się pozbyć. Jest po to, aby partia zawsze mogła robić wszystko,co chce. RT “PiS ratuje Sasina”,”legalizujecie bezprawie”.Głosowanie za “rekompensatą”,w tle 70 milionów – skomentował Stanisław Kołodziej były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 28

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
6
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
5
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
7
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sławomir
Sławomir
6 miesięcy temu

Kiedyś,to na pewno zostanie rozliczone..