fbpx

Senator KO Robert Dowhan: “Nie wybieram się do żadnego ministerstwa PiS”. Kolejna próba przekupstwa zakończona porażką.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] R [/boombox_dropcap]

obert Dowhan odpowiedział PiSowi nie. Wczoraj premie a raczej prezes przedstawili skład rządu. Nie ujawniono, kto będzie zarządzał ministerstwem sportu ponieważ liczono, że próba przekupstwa się powiedzie.

Dziś rano na konferencji prasowej grzegorz Schetyna potwierdził, że wie o kogo chodzi i nawet zna rezultat tych negocjacji. Nie powiedział jednak o kogo chodzi.

Odmówił korupcyjnej propozycji PiS, teraz Tomasz Grodzki kandydatem opozycji na marszałka Senatu. Warto być przyzwoitym

Rzeczywiście mówią korytarze Sejmu i Senatu, że taka propozycja miała miejsce, że była dedykowana senatorowi Koalicji Obywatelskiej i że w grę wchodziło Ministerstwo Sportu. Ja wiem jaki jest finał tych propozycji, czy tych rozmów, on jest absolutnie negatywny. Twardo powtarzam – nie będzie żadnej korupcji politycznej, nie będzie powtórzenia żadnego przypadku radnego Kałuży – skomentował sprawę Grzegorz Schetyna

Dziennikarze onetu dotarli do zainteresowanego potwierdzili informacje –

“Nie wybieram się do żadnego ministerstwa, przynajmniej nie w tej kadencji” – napisał senator Koalicji Obywatelskiej Robert Dowhan.

Wakat na stanowisku ministra sportu specjalnie został wczoraj zostawiony, aby uwiarygodnić propozycję przekupstwa. Teraz też zrozumiałym wydaje się pewność Karczewskiego i Pęka, że wszystko dobrze się skończy a 12 listopada wszyscy się o tym dowiemy.

Który plan wygra w PO? Plan Budki, czy plan schetynowców.

Moje poglądy są stałe, a tak duże poparcie mojej osoby w tych i poprzednich wyborach są dla mnie oznaką wielkiego zaufania. I ja państwa nie zawiodę – zaznaczył senator.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments