fbpx

Siostra Andrzeja Dudy szantażowana przed wyborami! Żądano od niej stosunków seksualnych w zamian za milczenie [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Siostra Prezydenta, Dominika Duda była szantażowana, zastraszana i żądano od niej seksu w zamian za milczenie! A to wszystko na chwilę przed nieszczęsnymi wyborami prezydenckimi z 2015 roku w których Andrzej Duda został pierwszym Polakiem Rzeczypospolitej. Chodzi o nagie zdjęcia krewnej głowy państwa, które krążyły w sieci i krążą do dziś. Jak sama przyznała, nigdzie tego nie zgłosiła, bo nie chciała, “żeby tato i brat się dowiedzieli”.

Zbigniew Stonoga ujawnił na swoim kanale w serwisie Youtube swoją rozmowę telefoniczną z siostrą Andrzeja Dudy, Dominiką. Biznesman, współpracujący wówczas z PiS, chciał ostrzec krewną prezydenta, że w sieci wciąż można natrafić na jej nagie zdjęcia, które mogłyby skompromitować przyszłego prezydenta. “Pani Dominiko, gdyby pani musiała tłumaczyć się z tych zdjęć to proszę mówić, że to fotomontaż” – zachęcał Stonoga. Liczył, że Duda pomoże mu i ułaskawi, gdy zostanie głową państwa, ale jak czas pokazał bardzo się pomylił.

Dominika Duda zdradza: To nie fotomontaż!

Na pytanie Stonogi, czy materiały krążące w Internecie są prawdziwe, siostra prezydenta odpowiedziała twierdząco. “Tak, te zdjęcia są prawdziwe” – przyznała Dominika Duda. “Pewien człowiek szantażował mnie” – dodała. Na pytanie czego żądał sprawca, Duda odpowiedziała wprost. “Seksu”.

https://www.youtube.com/watch?v=IbcRBHXpX40

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Panie daj pan spokój z tą mydlaną operą
Panie daj pan spokój z tą mydlaną operą
1 rok temu

Do dzennikarstwa Stonogi trzeba podchodzić z dystansem pół żartem pół serio. To niezły youtubowy kawalarz i humorysta. Jest takie powiedzenie – “Lepsza zła sława niż żadna” i to dotyczy pani Dudy jak i pana Stonogi. Ponadto są inne niesprawdzone informacje dotyczące rodziny Dudów takie które można ująć w tamacie pod hasłem Fakty i mity. Jak wiemy z takich mydlanych oper to skandal tworzy celebrytów.

europ
europ
1 rok temu

widać jeden drugiego warty cała rodzina zepsuta do szpiku kości

Czy Duda to pasierbica ?
Czy Duda to pasierbica ?
Odpowiedź do  europ
1 rok temu

Z tego co piszą w mediach niejaka Dominika Duda jest adoptowana więc jeśli to prawda to nie jest córką ale pasierbicą i przybraną siostrą długoPISa.