fbpx

Skandal w krakowskim kościele. Księża nakryci z dziewczynami


Subksrybuj nas na Google News

Gazeta Stonoga opublikowała na Twitterze filmik, który nagrał jeden z przechodniów spacerujących w nocy po północy nieopodal kościoła na krakowskich Azorach. Na nagraniu widzimy księży w strojach świeckich, którzy wypuszczali z suto zakrapianej imprezy na plebanii “dziewczyny”, które miały umilać czas duchownym podczas niedzielnego wieczoru. Doszło do lekkiej “szarpaniny” przed świątynią. Kapłani zaczęli wyzywać człowieka uwieczniającego to niecodzienne zdarzenie. Grozili też policją. Wszystko się nagrało.

“Tak się bawią właśnie nasi kochani księża”

Jest oficjalne oświadczenie parafii

Pragniemy wydać oficjalne oświadczenie w związku z nagraniem, jakie dn. 3 lipca 2022 roku pojawiło się w sieci, a na którym jest obecnych dwóch księży z naszej Parafii.

Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca i zachowanie Współbraci, pomimo prowokacji, było wysoce niestosowne, za co pragniemy bardzo przeprosić. Zapewniamy również, że sprawa jest w toku wyjaśniania, czym zajmuje się Zarząd Prowincji.

Jednakże musimy sprostować, iż na nagraniu nie ma żadnych osób niepełnoletnich – wszyscy obecni tam są osobami dorosłymi, łącznie z kobietami uznanymi przez Nagrywającego za nieletnie (21, 24 i 33 lata). Na spotkaniu byli obecni również mężczyźni, w tym mąż jednej z Pań, którzy wyszli z terenu klasztoru wcześniej. Wszyscy są gotowi złożyć zeznanie w tej sprawie; zabezpieczone zostało też nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wyjścia zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz zachowanie Nagrywającego. Księża nie byli pijani. Trzeba także zaznaczyć, że na terenie Parafii nie było obecnego jej Proboszcza, który przebywa aktualnie za granicą; w tej sytuacji jego obowiązki pełni wikariusz i tak należy interpretować słowa wypowiedziane na nagraniu.

Zdajemy sobie sprawę z powagi całej sytuacji i raz jeszcze bardzo przepraszamy, że miała ona miejsce. Nie zgadzamy się jednak na pomówienia i zarzuty pedofilii, które padły w stronę Kapłanów.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP

Kraków, dn. 4 lipca 2022 r.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr M.
Piotr M.
1 rok temu

Taka widocznie była wola Boża….

Oj wygarnę jemu litanię
Oj wygarnę jemu litanię
1 rok temu

Oj, ludzie, trzymajcie mnie, bo zabiję jak psa! Oj, żeby dostał ja ten karabin, jak my tu we dwóch Polskę zaczynali, tob ja jego, czorta, raz-dwa jak dzikie kaczke spuścił na ziemie!

Tom
Tom
1 rok temu

Ale się kanalie tłumaczą

dzięki
dzięki
1 rok temu

Nagrywający to jakiś grzbiet, co tu się niby stało? I jest reklama dla guru polskiego dziennikarstwa Mr. Stonogi. Nędza i rozpacz. Sensacja po ch….ju.

kinh
kinh
1 rok temu

Ludzka rzecz! Nie bronię i nie czepiam się.

wiarygodne
wiarygodne
1 rok temu

może ktoś w końcu zajął by się o. Krzysztofem z Kalwarii Pacławskiej(gwardianem) obiecuje epopeja narodowa

NocNick
NocNick
1 rok temu

Nikogo nie obchodzi jakieś oświadczenie oficjalne czy inne patafialne. Jedyne oświadczenie zgodne z prawdą o tych pasożytach ukazał ten filmujący i każdy widział na filmie jak te katabasy próbowali sobie jeszcze prymitywnie zadrwić z niego i odwracać kota… jakby to nie te kiecaki a filmujący odprowadzał nastolatki z ich posesji o godz. 1:30, albo zawinił tym, że ośmielił się ich zauważyć. Biedne nieogarnięte ale zarozumiałe i butne kleszki uznały, że są gdzieś jeszcze gorsze matoły od nich i zapewne tylko patafianie będą to oglądać, a kłamliwe pierdołki wystosowane przez przewodnika czarnego stada zamkną sprawę. Zawsze kiedy tym darmozjadom pasuje, to… Czytaj więcej »

śmiechu warte
śmiechu warte
1 rok temu

boże boziczku toż to była prowokacja te klesze byczki byli sprowokowani i zmuszeni. I bozia tego nie widział to wina tego nagrywającego bezbożnika..