fbpx

Ta prognoza wróży sromotną klęskę Jarosława Kaczyńskiego. Zaskakujący wynik demokratycznej opozycji


WARSZAWA 26.06.2020 WYBORY PREZYDENCKIE OSTATNI DZIEN KAMPANI WYBORCZEJ SPOTKANIE WYBORCZE RAFALA TRZASKOWSKIEGO Z WARSZAWIAKAMI NZ. RAFAL TRZASKOWSKI FOT. ALEKSANDER MAJDANSKI / NEWSPIX.PL --- Newspix.pl *** Local Caption *** www.newspix.pl
Subksrybuj nas na Google News

Mecenas Giertych upublicznił najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych w Polsce. Według sondażu NOBO, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w przyszłą niedzielę, a ugrupowania zdecydowały o samodzielnym starcie, wygrałaby je Platforma Obywatelska. Gdybyś zaś liderzy opozycyjni postawili na zjednoczenie, to odnieśliby olbrzymi sukces nad Jarosławem Kaczyńskim, który okazałby się wielkim przegranym. Mógłby w spokoju odejść na emeryturę i oczekiwać na pierwsze rozprawy w polskim Trybunale Stanu.

O lat trwają spekulacje. czy demokratyczne partie powinny przed wyborami zawiązać sojusz. Z sondażu NOBO wynika, że absolutnie tak, gdyż wróży to naprawdę solidny wynik.

W przypadku, gdyby partie zdecydowały wystartować samodzielnie, dobrym prognostykiem zdaje się być wynik ugrupowania Donalda Tuska, które wygrałoby najbliższe wybory do Sejmu i Senatu, z wynikiem 28%. Jarosław Kaczyński zostałby zmuszony do przełknięcia gorzkiej pigułki, ponieważ zaledwie 27% wyborców chciałoby dalszych rządów “dobrej zmiany”. Polska2050 Szymona Hołowni może liczyć na względnie stałe poparcie 14% obywateli, a PSL i Lewica znalazły by się w granicach progu wyborczego, otrzymując tylko po 5% poparcia. Co ciekawe, z sondażu wynika iż Polacy nie chcą mieć nic wspólnego z Konfederacją. Decyzją wyborców, żaden przedstawiciel tej partii nie zasiałby w polskim parlamencie.

Rewelacyjną informacją dla demokratycznego świata jest sondaż w oparciu o wspólną listę opozycji. Gdyby partie wolnego świata zdecydowałyby się na zjednoczenie odniosłyby spektakularny sukces. Koalicja PO+Polska2050+PSL otrzymałaby gigantyczne 52% poparcia, podczas gdy Prawo i Sprawiedliwość zaledwie 28%. W tym przypadku w sejmie znalazłaby się Konfederacja z symbolicznym poparciem 5%. Osamotniona lewica zostałaby zmuszona do pożegnania się z parlamentem.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stracone lata życia przez PIS
Stracone lata życia przez PIS
2 lat temu

To będzie dzień zwycięstwa. Odkąd ten czort rządzi życie stało się koszmarem. Przez Kaczyńskiego rodziny zostały skłócone, upośledzone, konfliktowe. Kaczyński okaleczył polskie rodziny intelektualnie i moralnie. Porządni wrażliwi ludzie stali się dziwni i odizolowani. Winę ponosi odludek żyjący z kotem. On nigdy nie zrozumie jaką wielką krzywdę wyrządził polskim rodzinom. Zasiał niezgodę, rozbił jedność w rodzinie, zepsuł relacje rodzinne. Czyste zło i demoralizacja. Najważniejsze stało się dobro PIS kosztem rodzin, w których obecnie dochodzi do głębokich podziałów czego nigdy wcześniej nie odnotowano. Kaczyński okazał się

Dobra zmiana Kaczyński na Syberii
Dobra zmiana Kaczyński na Syberii
Odpowiedź do  Stracone lata życia przez PIS
2 lat temu

Dodam że nigdy wcześniej nie było tylu ludzi osadzonych w zakładach psychiatrycznych co za rządów PIS. Nie jest to przypadek. W polskich rodzinach nastąpił wstrząs gorszy niż w latach kiedy w Polskich rodzinach były problemy z alkoholem. Na alkoholików rodzina nie donosiła ewentualnie rzadko. Dziś są prześladowani ludzi inteligentni i mający własne zdanie przez własne rodziny. To bardzo groźne zjawisko. Charakterystyczna forma przemocy dyskryminacji i prześladowań w rodzinie i społeczeństwie, która nawet w PRL nie była praktykowana wobec członków rodziny, ale przez służby bezpieczeństwa, urząd bezpieczeństwa i milicję. Nie mówiąc o ZSRR która po prostu stosowała nieludzkie metody w tym… Czytaj więcej »

Psxpepe
Psxpepe
Odpowiedź do  Dobra zmiana Kaczyński na Syberii
2 lat temu

Jaki troll 😂 ja piernicze ja nie wierze co ja czytam 🙈

Wiara w bzdety klękaj i się módl do ściany
Wiara w bzdety klękaj i się módl do ściany
Odpowiedź do  Psxpepe
2 lat temu

A kto cie zmusza wierz w co chcesz w boga jezusa i maryję w te bzdety co z dziada pradziada cię uczono

Psxpepe
Psxpepe
2 lat temu

Co wy tu piszecie 😂😂😂

Kolejny komunista propisowiec chce wojny
Kolejny komunista propisowiec chce wojny
Odpowiedź do  Psxpepe
2 lat temu

A ty co komunista z PISu ? Nie można ? To nie wchodź jak sie nie podoba. Czytaj pisowskie komunistyczne media.