fbpx

Trump nie traktuje poważnie obietnic składanych Dudzie. Pisze J. Bolton jego były doradca ds bezpieczeństwa.


4.6k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W sieci krąży książka byłego doradcy Tumpa Johna Boltona, który Polskę uznaje za jednego z najważniejszych sojuszników USA.

Trump nie wierzy w zwycięstwo Dudy, wizyta może uratować jego notowania.

Trump zaprosił Dudę na cztery dni przed wyborami prezydenckimi w Polsce. Prezydent USA liczy też na to, że poprawi to jego spadające z siła wodospadu sondaże. Nie ma już tłumów na wiecach Trumpa. Ta wizyta mogła by się odbyć z powodzeniem również po wyborach ale sam Trump nie wierzy w zwycięstwo Dudy.

Na wiecu Trumpa w Tulsie miało pojawić się milion zwolenników. Tyle osób zgłosiło się przez internet. Okazało się, że był to trolling K-Poperek oraz TikTokowiczów, a hala podczas spotkania była w 3/4 pusta

Były doradca ds bezpieczeństwa opisuje lekceważący stosunek Trumpa do sojuszników w tym Polski

Książka nie jest jeszcze dostępna w sprzedaży, ale pojawiła się już w internecie. Recenzenci twierdzą Trump nie miał świadomości, że Finlandia nie jest częścią Rosji, regularnie myli nazwiska światowych przywódców.

Bolton pisze, że Trump miał prosić chińskiego przywódcę Xi Jingpinga o pomoc w objęciu urzędu w drugiej kadencji w 2020 r.

W sprawie powstania Fort Trump obiecanego prezydentowi Dudzie Bolton pisze tak:

“Potem zapytał: ‘Czy naprawdę chcemy Fort Trump w Polsce?’ Powiedziałem, że zgodził się na to w kilku rozmowach z polskim prezydentem Andrzejem Dudą, że Polacy płacą za jego budowę i że jedzie do Polski 1 września z okazji osiemdziesiątej rocznicy nazistowskiej inwazji, co wcale nie zbiło go z tropu. Powiedział, że nie pamięta o wyrażeniu zgody na Fort Trump, co odzwierciedla stan jego pamięci lub jego zdolności do ignorowania wszystkiego, o czym nie chce pamiętać.” 

Mosbaher kolejny raz zaprzecza.

Ambasador USA w Polsce ostatnio jest bardzo zapracowana. Coraz częściej musi zaprzeczać kolejnym doniesieniom. Tym razem musi odpowiedzieć na twarde argumenty byłego doradcy ds bezpieczeństwa

John Bolton w książce “The Room Where It Happened” (która wychodzi we wtorek) pisze, że Donald Trump przyznał mu, że nie pamięta, żeby zgodził się na Fort Trump w Polsce.

Źródło Money.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4.6k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments