Wiceminister Finansów w RMF FM: “Nie wykluczamy powrotu restrykcji”.


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wiceminister finansów, 29-letni Piotr Patkowski, swoją funkcję objął w połowie kwietnia tego roku. Jak informują media, to jeden z najbardziej zaufanych ludzi premiera Morawieckiego. Musi on czuć się pewnie pod skrzydłami Mateusza Morawieckiego, bo nie każdemu jest dane informowanie opinii publicznej o kolejnym zamknięciu gospodarki.

Wiceminister finansów jako młody polityk zgromadził na swoim koncie całkiem pokaźną sumę – 37 tys. zł w gotówce oraz posiada papiery wartościowe na sumę prawie 70 tys. zł. W zeszłym roku zarobił w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zarobił niemal 220 tys. zł.

Czy czekają nas restrykcje?

Patkowski w wywiadzie dla RMF FM nie wykluczył scenariusza podobnego jaki był przerabiany w marcu i kwietniu.

“Nie możemy w 100 proc. wykluczyć drugiego lockdownu, na takim samym poziomie jak wiosną. Nie wykluczamy powrotu restrykcji. Nie będzie to totalna blokada gospodarki “tylko punktowe wyłączanie sektorów”.

“Łukasz nas nie oszukasz”. To nagranie Stonogi będzie hitem i pamiątką dobrej zmiany. Takiej wersji Kogla Mogla jeszcze nie słyszeliście.

Tej decyzji nie będzie musiał już podejmować ani oznajmiać Łukasz Szumowski, który w tym tygodniu odszedł z resortu zdrowia razem z wiceministrem Januszem Cieszyńskim. To ten duet zawalił sprawę ze Śląskiem i górnikami już na początku epidemii, gdy branżowi dziennikarze alarmowali o tykającej bombie w kopalniach. Mówiono, że wszystko jest pod kontrolą, a od ponad miesiaca hurtowo bada się górników. To ta ekpia podpisała się pod weselami na 150 osób z których pączkuje koronawirus.

Wczoraj odnotowano 903 zakażenia, ustanawiając nowy niechlubny rekord. Dzisiaj było ich 900.

źródło: crowdmedia.pl, rmf.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
5
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments