fbpx

“Z kupą na bucie do prezydenta…” Wpadka młodego doradcy Dudy


Subksrybuj nas na Google News

Młody doradca prezydenta Łukasz Rzepecki (d. PiS) podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim zaliczył niezłą gafę. Fotografowie utrwalili moment w którym Andrzej Duda wraz z Rzepeckim uśmiechają się do siebie, ściskając uroczyście swe dłonie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby uwagi nie przykuło “ubrudzone” obuwie prezydenckiego doradcy oraz kawałki “kupy” rozrzucone po prezydenckim dywanie.

Młody doradca prezydenta Łukasz Rzepecki, który niedawno dołączył do zespołu Prezydenta Andrzeja Dudy, był nieświadomy swojej niezgrabnej gafy podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim. Przez przypadek uwieczniona została nietypowa sytuacja, w której Rzepecki i Prezydent uśmiechają się do siebie, ściskając uroczyście swoje dłonie, jednocześnie nie zauważając, że doradca ma “ubrudzone” obuwie.

Towarzyszący temu incydentowi element zdobiący prezydencki dywan również przyciągnął uwagę – rozrzucone kawałki “kupy” były widoczne na dywanie. Wygląda na to, że Rzepecki, w całej swojej niefortunnej sytuacji, nie zwrócił uwagi, że wdepnął w kupę, lub niezłe błoto.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
hmmm
hmmm
2 miesięcy temu

jak trzeba być nieświadomym żeby nie poczuć wdepnięcia? no chyba że szedł do pałacu błotnistą ścieżką przez las, a może to taki typ charakteru “z brudnymi butami na salowy” gdzie wiedział nie powiedział, w końcu kupa zostanie wyszurana na dywanach i winnych nie będzie, w UK można przejść w dowolnym miejscu ulicy i mandat za to nie grozi tylko robisz to na własną odpowiedzialność, za to grozi 1000£ za nieposprzątanie po swoim psie, o ile jestem przeciwnikiem głupich przepisów to taki mandat przydał by się też w Polsce

hmmm
hmmm
2 miesięcy temu

morda cwaniaka i buraka (lekkie upośledzenie), jeśli nie zwrócił na to uwagi to nigdy nie użyje szczotki do kibla bo to nie jego a wspólne dobro które ma w poważaniu, on ma w myślach makaron który będzie nawijał prezydentowi a nie jakąś kupę przylepioną do buta, takich WIEŚNIAKÓW powinno się odsiewać na starcie, niby nic i wpadka ale co jeśli takiego WIEŚNIAKA wyśle się na forum międzynarodowe? i pomimo dobrych argumentów zrobi się z niego wieśniaka z prowincji (którym jest) na arenie międzynarodowej i ośmieszy kraj z tego powodu? kupił sobie garniturek za 500+ ale depta po kupach jak wieśniak