fbpx

Zbydlęcenie! Kandydat PiS na radnego do kobiety: “DAJ SIĘ RUSKIM ZGWAŁCIĆ”


Subksrybuj nas na Google News

Eugeniusz Tomaszek to niedoszły radny PiS, który startował w wyborach samorządowych. Obecnie piastuje stanowisko redaktora naczelnego portalu powiatowy.pl, gdzie można znaleźć informacje lokalne z okręgu wieruszowskiego i kępińskiego. Tomaszek wywołał skrajne oburzenie słowami, jakie skierował do jednej z internautek. Rzadko kiedy się zdarza, żeby ktokolwiek spowodował aż taką społeczną bulwersację, jak on.

Skala okrucieństwa Rosjan na ukraińskim froncie budzi odrazę we wszystkich cywilizowanych krajach, szanujących standardy demokratyczne. Wojska Putina dokonują masowych morderstw, tortur i gwałtów, nawet na dzieciach. Ostatnio głośnym echem odbiła się sprawa żołnierza, publikującego pedofilskie filmy na kanale Telegram. Cały świat patrzy z przerażeniem na sytuację u naszych wschodnich sąsiadów. Przy tej okazji doszło do haniebnej rozmowy niedoszłego radnego z ramienia PiS, Eugeniusza Tomaszka. Na pytanie, co ze zgwałconymi Ukrainkami, szukającymi tu schronienia po zmianach ustawy aborcyjnej, Tomaszek odpowiedział: “A co ciebie to obchodzi. Jedź na Ukrainę, daj się ruskim zgwałcić, a potem się dowiesz co i jak”.

https://twitter.com/ETomaszek/status/1514204600944971778

Jego słowa dały asumpt do wielu krytycznych komentarzy. W pierwszej chwili nie było wiadomo, że Tomaszek jest powiązany z PiS, ale internauci szybko to ustalili. W sieci można znaleźć jego plakat wyborczy. Niestety dla niego, nie cieszył się zbytnim poparciem lokalnej społeczności – w swoim okręgu uzyskał 86 głosów. Portal powiatowy.pl raczej też nie ukrywa swoich sympatii. Po ostatnich wyborach parlamentarnych zamieszczono laurkę wobec PiS. – Potężne zwycięstwo i rekordowa frekwencja świadczą o tym, że ludzie chcą zmian; poprawy warunków bytu, chronienia naszych wartości chrześcijańskich i mądrych ludzi w rządzie. W rozmowie z ITP i powiatowy.pl ludzie chcą widzieć u steru władzy te same osoby. Od nowo wybranych posłów oczekują rzetelnej ciężkiej pracy aby nie zaprzepaścić szansy, jaką dał naród, bo cztery lata szybko miną – czytamy na stronie. Można na niej znaleźć m.in. reklamę państwowego Banku Gospodarstwa Krajowego, co też nie powinno dziwić w obecnych okolicznościach.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Twoje marzenia mogą się zrealizować wkrótce
Twoje marzenia mogą się zrealizować wkrótce
2 lat temu

Na pewno teraz woli ruskiego niż polaka i ten ruski cię pewnego dnia dorwie i zrobi ci z d… jesień średniowiecza