fbpx

Zełenski lekceważy TVP. TVP: “Pada deszczyk”


Subksrybuj nas na Google News

Prezydent Ukrainy Wołodymir Zełenski zorganizował kolejny niemal godzinny wywiad dla mediów świata. Niestety po raz kolejny na liście akredytowanych zabrakło TVP, które w pokraczny sposób tłumaczy swoją nieobecność na wydarzeniu.

Dziennikarz TVP Jacek Łęski, który obecnie przebywa w Ukrainie jako korespondent, poinformował na Twitterze o godzinnym wywiadzie prezydenta Wołodymyra Zełenskiego. Łęski stwierdził, że „kolejny raz nie było miejsca i czasu dla dziennikarza z Polski”. Według Łęskiego, gdyby na konferencji pojawił się dziennikarz TVP, wzrósł by poziom kompetencji, a tak “Francuzi pytają, czy Zełeński ma czas na książki”.

Przypadek?

Kolejne spotkanie prez. Zelenskiego z dziennikarzami. Kolejny raz nie było miejsca i czasu dla dziennikarza z Polski. Godzinny (!) wywiad. Pierwsze pytanie od Francuzki – co tam u Was w życiu osobistym, czy ma Pan czas na książki – napisał na Twitterze dziennikarz Kurskiego, który nawet przez chwilę nie próbuje zadać pytania DLACZEGO EKIPA ZEŁENSKIEGO NIE CHCE POLSKICH MEDIÓW NA SWOJEJ KONFERENCJI. Czyżby wywiad ukraiński wiedział coś więcej?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments