fbpx

1/3 Polaków toleruje kłamstwo, fałsz, złodziejstwo, kolesiostwo, partyjniactwo, robienie z Polaków idiotów- Tyszkiewicz


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Niebywałe, niepojęte, niezrozumiałe… Jak to możliwe, że ponad 1/3 Polaków toleruje kłamstwo, fałsz, złodziejstwo, kolesiowstwo, partyjniactwo, robienie z Polaków idiotów… Takiego dziadostwa, do jakiego doprowadził PiS nie było nawet za czasów słusznie minionych. Nie było takie złodziejstwa i rozpasania. To były inne czasy, było biedniej, inaczej… ale chyba bardziej prawiej i sprawiedliwiej niż za rządów tych, co to prawo i sprawiedliwość mają w nazwie. – komentuje aktualne preferencje wyborcze Polaków senator niezależny Wadim Tyszkiewicz

Tyszkiewicz: Co jeszcze musi zrobić PiS, aby ludzie przejrzeli na oczy?

Dziś w poniedziałek Onet opublikował najnowszy sondaż poparcia. Wynika z niego nadal rośnie poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. Sojusz Lewicy z PiSem nie przyniósł żadnych korzyści. Zdaniem byłego wieloletniego prezydenta Nowej Soli, politycy Prawa i Sprawiedliwości są gorsi od komunistów.

Pamiętacie, jak krzyczał Kaczyński z Brudzińskim: “komuniści i złodzieje”. Stawiam tezę, że ci są gorsi od komunistów, bo tamci mieli jeszcze może jakieś ideały, mylne, ale mieli, ci dla władzy są gotowi upokorzyć i zniszczyć ten Naród. Afera za aferą, wpadka za wpadką, kłamstwo za kłamstwem, upokorzenie i upodlenie Polaków, a ci dalej w ponad 1/3 stoją po stronie współczesnych barbarzyńców. Co jeszcze musi się w tym kraju wydarzyć, żeby ci ludzie przejrzeli na oczy? – komentuje Wadim Tyszykiewicz.

PiS niezmiennie króluje w sondażach, głos na tę partię chce oddać 35,1 proc. badanych. To wzrost o 2 pkt proc. w stosunku do badania IBRiS dla Onetu, przeprowadzonego w dniach 24-25 kwietnia.

Ruch Szymona Hołowni cieszy sie poparciem 9,9 proc. respondentów – więcej o 2,8 pkt proc. niż deklarowało w kwietniu.

Koalicja Obywatelska, którą popiera obecnie 14,7 proc. badanych – KO znów zaliczyła spadek notowań, tym razem o 1,4 pkt proc.

Lewica, tj. SLD, Wiosna i Partia Razem bez zmian w stosunku do poprzedniego badania uzyskuje 9,8 proc. Konfederację – sojusz partii KORWiN i Ruchu Narodowego popiera obecnie 5,8 proc. badanych, mniej o 1,9 pkt proc. PSL – Koalicja Polska notuje wzrost osób sympatyzujących o 1,2 i uzyskuje wynik 5,6 procenta.

Nie ma dobrych wieści dla premiera Morawieckiego. Jego pracę źle ocenia aż 50,2 proc. badanych, z czego “raczej źle” ocenia go 22,4 proc. badanych, a “zdecydowanie źle” – 27,8 proc.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments