fbpx

28. Finał WOŚP zagra także dla Australii ! Owsiak: Jesteśmy z Wami. Zawsze możecie liczyć na nas!


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] “P [/boombox_dropcap]

odczas 28. Finału będziemy chcieli w centrum Warszawy nad głowami publiczności rozwinąć ogromną flagę Australii. Niech ten sygnał będzie dla Was wzmocnieniem w Waszej walce”.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie odbywał się nie tylko w Polsce, ale także w blisko 100 miejscach na całym świecie.

Trzy zagraniczne sztaby zostały zorganizowane także w Australii, w kraju, który od tygodni zmaga się z gigantycznymi pożarami.

Sztaby WOŚP zagrają w Sydney, Newport i Bennett Springs na przedmieściach Perth.

“Kochana Australio .Jesteśmy z Wami i myślimy o Was!

Podczas 28. Finału WOŚP będziemy chcieli bardzo, bardzo mocno Was uściskać od wszystkich, którzy razem z nami grają i zwrócić uwagę na Waszą sytuację.

 Fundacja to miliony Polaków nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Finał to dzień, w którym solidaryzujemy się wszyscy, aby ratować życie i zdrowie polskich dzieci. Chcemy teraz, tę naszą finałową energię przesłać w Waszą stronę.

Dziękujemy, że gracie razem z nami i bardzo prosimy Was, aby pieniądze zebrane na miejscu podczas Finału w Australii nie były przekazywane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a zostały przesłane na rzecz działającej u Was organizacji pozarządowej, która zbiera środki na ratowanie życia i zdrowia ofiar pożarów, z którymi walczycie.

 Będziecie wiedzieli najlepiej, jak je zagospodarować.

Pamiętajcie, że w takich momentach, zawsze solidaryzujemy się z tymi, którzy potrzebują pomocy. Wierzymy, że pokonacie żywioł, ale wiemy także, że czeka Was ogromny wysiłek, aby odbudować to, co zostało zniszczone.

Zawsze możecie liczyć na nas!

Podczas 28. Finału będziemy chcieli w centrum Warszawy nad głowami publiczności rozwinąć ogromną flagę Australii. Niech ten sygnał będzie dla Was wzmocnieniem w Waszej walce”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments