fbpx

4,25 zł – “premii” dla pielęgniarki za pracę podczas epidemii.


1.7k
Medycy premia NFZ
Medycy premia NFZ
Subksrybuj nas na Google News

4,25 zł. Od razu można sobie życie na nowo ułożyć, ironizuje Pan Maciej, który wysłał kopię przelewu do redakcji Money.pl

Andrzej Duda wiele mówi i obiecuje w swojej kampanii wyborczej. W tych obietnicach nie omija również lekarzy i pielęgniarek. Nie wszystkie jego zapowiedzi okazują się prawdą i część z nich jest natychmiast dementowana przez samorządowców.

Czytaj także: Duda kłamie w sprawie opolskich szpitali. Marszałek Buła: “proszę nie budować swojej kampanii na fałszywym przekazie”

NFZ: 80% wynagrodzenia brutto

Lekarze, pielęgniarki i sanitariusze są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Zgodnie z zapowiedziami NFZ, każdy pracownik medyczny może liczyć na premię za pracę z zarażonymi Covid-19 pacjentami.

Pieniądze na dodatkowe wynagrodzenie pochodzą z budżetu państwa, z części której dysponentem jest Minister Zdrowia.

4,25 za miesiąc maj

Pan Maciej, który jest lekarzem z Krakowa, postanowił pokazać w swoich mediach społecznościowych, na jaki dodatek mogą liczyć jego koleżanki po fachu.

Dodatek dla pielęgniarek pracujących z pacjentami COVID+. Od razu można sobie życie na nowo ułożyć – napisał pan Maciej.

Pan Maciej w rozmowie z money.pl utrzymuje, że kwota 4,25 zł to nie pomyłka. Na tyle według niego NFZ oszacował premię motywacyjną za pracę w szczególnych warunkach. Podkreślmy – za 252 godziny pracy w miesiącu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments