fbpx

“Panie Jareczku, prosta sprawa, jak jeb*nie”. Ukraiński żołnierz apeluje do Kaczyńskiego


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Polska jest absolutnym liderem, jeśli chodzi o przyjęcie liczby uchodźców. Z uznaniem wypowiada się o nas cały świat, doceniając poświęcenie. Choć trzeba podkreślić, że w związku z tym czeka nas jeszcze ocean wyzwań. Wraz z czasem może dojść do nawarstwienia wielu problemów, jednak póki co zdajemy egzamin z gościnności na piątkę. Pewne kontrowersje może budzić zachowanie części Ukraińców, chwalących się w mediach mediach społecznościowych rozrywkowym życiem nad Wisłą – imprezami i nadużywaniem alkoholu. Nawiązał do tego jeden z żołnierzy, który zwrócił się do nich z mocnym apelem, jednocześnie skierował swoje słowa do Jarosława Kaczyńskiego.

Widoczny na filmie wojskowy nie przedstawił się z imienia i nazwiska, jedynie wspomniał, iż stacjonuje niedaleko Doniecka. Na wstępie wyraził wdzięczność za pomoc, w imieniu swoim, jak i kolegów z armii. – Naprawdę chcę podziękować za tą pomoc, jaką nam dajecie. (…) Nam dużo ludzie pomagają, jak jeden naród. To jest coś niesamowitego – rozpoczął swoje wystąpienie. Jednak później zrobiło się mniej miło i pojawiły się mocne słowa skierowane do własnych rodaków. – Jest jeden procent taki, że wojskowi się wkurw*ają na tych uchodźców naszych. Jak wchodzę na Tik Toka czy Instagrama widzę, jak z gwinta napierd*lają, piszą, że są uchodźcami, cieszą się tym. (…) Chcę się zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa jak jeb*nie. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakichś chłopaków, którzy odpierdal*ją jakieś numery – chleją, krzyczą coś – proszę Pana, żadnych mandatów. Proszę odprawić ich na Ukrainę. My ich wyszkolimy, od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. Parę razy tu coś jeb*ie i całe życie mu się pić nie będzie chciało. No i to samo z Ukrainkami – podsumowuje swoją wypowiedź żołnierz. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Human
Human
1 rok temu

Niedługo może przecież dołączyć do listy ofiar wojny Kaczyńskiego. Nie powinno to nikogo dziwić jeśli będzie miał pecha na tym świecie. Zostanie bohaterem pośmiertnie i dostanie order orła białego. I to będzie największy błąd jego krótkiego życia. Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Kulfon mundurowy
Kulfon mundurowy
1 rok temu

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować panu za 500 plus jestem bardzo happy bo będę miał na wódkę i dziwki