fbpx

“Panie Jareczku, prosta sprawa, jak jeb*nie”. Ukraiński żołnierz apeluje do Kaczyńskiego


Subksrybuj nas na Google News

Polska jest absolutnym liderem, jeśli chodzi o przyjęcie liczby uchodźców. Z uznaniem wypowiada się o nas cały świat, doceniając poświęcenie. Choć trzeba podkreślić, że w związku z tym czeka nas jeszcze ocean wyzwań. Wraz z czasem może dojść do nawarstwienia wielu problemów, jednak póki co zdajemy egzamin z gościnności na piątkę. Pewne kontrowersje może budzić zachowanie części Ukraińców, chwalących się w mediach mediach społecznościowych rozrywkowym życiem nad Wisłą – imprezami i nadużywaniem alkoholu. Nawiązał do tego jeden z żołnierzy, który zwrócił się do nich z mocnym apelem, jednocześnie skierował swoje słowa do Jarosława Kaczyńskiego.

Widoczny na filmie wojskowy nie przedstawił się z imienia i nazwiska, jedynie wspomniał, iż stacjonuje niedaleko Doniecka. Na wstępie wyraził wdzięczność za pomoc, w imieniu swoim, jak i kolegów z armii. – Naprawdę chcę podziękować za tą pomoc, jaką nam dajecie. (…) Nam dużo ludzie pomagają, jak jeden naród. To jest coś niesamowitego – rozpoczął swoje wystąpienie. Jednak później zrobiło się mniej miło i pojawiły się mocne słowa skierowane do własnych rodaków. – Jest jeden procent taki, że wojskowi się wkurw*ają na tych uchodźców naszych. Jak wchodzę na Tik Toka czy Instagrama widzę, jak z gwinta napierd*lają, piszą, że są uchodźcami, cieszą się tym. (…) Chcę się zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa jak jeb*nie. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakichś chłopaków, którzy odpierdal*ją jakieś numery – chleją, krzyczą coś – proszę Pana, żadnych mandatów. Proszę odprawić ich na Ukrainę. My ich wyszkolimy, od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. Parę razy tu coś jeb*ie i całe życie mu się pić nie będzie chciało. No i to samo z Ukrainkami – podsumowuje swoją wypowiedź żołnierz. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

https://twitter.com/leniwiec1989/status/1508325950739648516

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Human
Human
2 lat temu

Niedługo może przecież dołączyć do listy ofiar wojny Kaczyńskiego. Nie powinno to nikogo dziwić jeśli będzie miał pecha na tym świecie. Zostanie bohaterem pośmiertnie i dostanie order orła białego. I to będzie największy błąd jego krótkiego życia. Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Kulfon mundurowy
Kulfon mundurowy
2 lat temu

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować panu za 500 plus jestem bardzo happy bo będę miał na wódkę i dziwki