fbpx

Aktywiści powiesili baner “Wypie*da*aj” na płocie Jarosława, a policja tylko się przyglądała.


1 comment, 4 Udostępnienia

Na płocie posesji Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu aktywiści powiesili napis, będący głównym hasłem protestów kobiet. Prezes PiS dostał też pampersy.

Przed domem Jarosława Kaczyńskiego w pewnym momencie pojawiło się wiele osób. W rękach mieli wieszaki na ubrania z przyklejonymi do nich literami układającymi się w słowo “wyp******aj”. To jedne z głównych haseł, które od samego początku pojawia się na protestach.

Film z całej akcji opublikowała na Twitterze “Lotna Brygada Opozycji”. Widać na nim, jak aktywiści zawieszają na płocie transparenty, a następnie wieszają je na ogrodzeniu. Na furtce zawieszono też paczkę pieluch przeznaczonych dla Jarosława Kaczyńskiego.

Zajście obserwowała obecna na miejscu policja, ale nie zdecydowała się na interwencję. Funkcjonariusze pozwolili aktywistom działać. Jednak napis nie wisiał na płocie zbyt długo. Chwilę później z posesji Kaczyńskiego wyszedł mężczyzna, który zerwał napis i zabrał pampersy.

Brak reakcji policji


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
1 rok temu

policja nic nie robi bo tego bandyty tam nie ma oni go schowali w klasztorze teraz jest wśród swoich bandytów w habitach