fbpx

Awantura w Karpaczu. Burmistrz kilkukrotnie uderzył mieszkańca na wizji [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

Awantura w Karpaczu z udziałem burmistrza Radosława Jęcka. Jeden z mieszkańców na widok zamkniętego centrum sportowego z powodu lądowania helikoptera z rządzącymi, postanowił głośno zareagować z kamerą w ręku. Wraz ze swoimi towarzyszami dotarł do burmistrza Karpacza, by zadać kilka niewygodnych pytań. Ten jednak zdecydowanie nie chciał odpowiadać. Podczas dalszej bójki słownej, wściekły burmistrz naruszył cielesność mieszkańca, uderzając kilkukrotnie bez opamiętania, po czym odjechał swoim Harleyem do Hotelu Gołębiewskiego w Karpaczu, gdzie jako włodarz miasta witał gości przybyłych na XXXI edycję Forum Ekonomicznego.

Wydarzenie to jest dla mieszkańców niewielkiego Karpacza okresem trudnym. Wszechobecne korki od świtu do zmierzchu, kordony radiowozów wszelkiej maści i rzecz jasna głośne kolumny uprzywilejowane, którymi poruszają się rządzący, paraliżują spokojne na co dzień miasteczko. Jak się okazuje, Forum Ekonomiczne spowodowało również potrzebę zamknięcia ogólnodostępnego centrum sportowego i otoczenia go kordonem funkcjonariuszy Policji, z powodu lądowania helikoptera rządowego, którym na Forum przybyła “dobra zmiana”.

screen, relacja facebook, aut. Mirosław Rostankowski

To wyprowadziło z równowagi mieszkańca Karpacza, który z kamerą w ręku biegał po mieście, zadając szereg niewygodnych pytań policjantom. Wraz z grupą innych mieszkańców dotarł też do burmistrza Karpacza Radosława Jęcka, by zapytać na jakiej podstawie umożliwił lądowanie rządowego helikoptera na murawie stadionu. Burmistrz był jednak bardzo opryskliwy w stosunku do niesfornego mieszkańca. Trzykrotnie nie wytrzymał ciśnienia i uderzył swojego rozmówcę, co zarejestrowała kamera, którą udostępniano live’a.

Po wszystkim Jęcek zaproponował obywatelowi, że “skoro helikopter już wylądował to może już sobie iść na boisko pobiegać”, po czym wsiadł na Harleya i udał się na Forum. Co ciekawe mieszkańcy skorzystali z rady włodarza Karpacza i udali się ukradkiem w kierunku helikoptera rządowego, który przez dłuższą chwilę sobie “zwiedzali” bez niczyjej kontroli.

Na nagraniu pada wiele zarzutów wobec władzy PiS, głównie o rozrzutność. “Podczas, gdy ludziom karze się na każdym kroku oszczędzać, władza jest rozrzutna jak nigdy” – mówi na filmie przedsiębiorca z Karpacza.

“Nikt Was tu nie chce PiSiory”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirasek
Mirasek
1 rok temu

Niby facet na stanowisku,a CHAM

KARPACZANKA
KARPACZANKA
Odpowiedź do  Mirasek
1 rok temu

A jaki to przedsiębiorca?
Do Bolesławca się kwalifikuje

Ej hola hola
Ej hola hola
Odpowiedź do  KARPACZANKA
1 rok temu

Trochę go poniosło to fakt, ale facet ma racje! To co robi z nami nasz rząd, na co wydaje pieniądze i co mówi nam, szarym obywatelom, to jakaś farsa.

Ryś
Ryś
1 rok temu

Przecież ten szymczyk,przez małe s,to zwykła parówka. Gdyby trafił na mnie to by nie było rozmowy. Nieudacznik nie jest mieszkańcem Karpacza,tylko pieprzonym naćpanym przybłędą.

KraKraKra
KraKraKra
Odpowiedź do  Ryś
1 rok temu

Nie rozsmieszaj mnie.

Miron
Miron
1 rok temu

Ale chorzy ci ludzie , on chyba nigdy nie został uderzony ale mogę zademonstrować jak by chciał . Tylko afery szukają .

zybi
zybi
1 rok temu

ale debil

ŚWP
ŚWP
1 rok temu

To nie jest Polak to sprzedawczyk i zdrajca Polski i mieszkanców których niby reprezentuje, udowodnił to wieprz tą szmatą banderowską na motorku tfuu

ehh
ehh
1 rok temu

po-PIS władzy, masakra

Molly123
Molly123
1 rok temu

Dwóch debili zrobiło prowokację i wielka afera. Szkoda, że się nie położył za zaparkowanym motorem i nie powiedział, że go przejechał.

Jan
Jan
1 rok temu

Takie bezczelne bydlaki, to chyba matki rodziły na stojąco, stojąc na litej skale.Bezczelny gnój prowokuje pchając telefon w twarz, krzyczy w twarz…. bydlak..Nikt by nie wytrzymał. Te debile z Karpacza? To dla tych dwóch wybudowali stadion, tylko dla nich?

Gall Anonim
Gall Anonim
1 rok temu

Po cholere organizują to forum??? Jak ja się cieszę że Krynicę od tego syfu uwolnili.

Michalo
Michalo
1 rok temu

Ten co nagrywał był już w jednym z reportaży Polsatu…Kutwa ala Babcia Kasia…Niemiec i ciul…!

th3mis
th3mis
1 rok temu

Podczas, gdy ludziom karze się – na pewno tak powiedział?

Jozia
Jozia
1 rok temu

Prowokacja ewidentna Pajac biegający z telefonem ,ja bym go w ryj trzasnęła mocniej , a ten co nagrywał nawet mieszkańcem Karpacza nie jest , tylko pajaca podjudzał.
Szuka popularności i tyle , baby biegają po ulicy jak popi…..one a do garów ! 😁

Tak to jest
Tak to jest
Odpowiedź do  Jozia
1 rok temu

Józka, kultura 100%

karpaczanin
karpaczanin
1 rok temu

z tą szmatą to przegiąłeś chłopie

Balbina
Balbina
1 rok temu

takiemu burmistrzowi Ziabro powinien powyrywać nogi z d …..

rzeź wołyńska
rzeź wołyńska
1 rok temu

burmistrz trzyma z banderowcami ????

KraKraKra
KraKraKra
1 rok temu

Ale bełkot… Kto to redaguje, szechter?