fbpx

Banaś junior też skarży TVN, w związku z reportażem “Pancerny Marian i pokoje na godziny”


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

yn Mariana Banasia żąda przeprosin oraz “usunięcia wszelkich naruszeń prawa rozumianych w kontekście tej sprawy jako bezprawne wykorzystanie wizerunku”. Nie wysuwa natomiast żadnych żądań finansowych.

Jakub Banaś złożył w czwartek pozew do Sądu Okręgowego w Warszawie o ochronę dóbr osobistych przeciwko TVN. Podał RMF za PAP.

Banaś dostał 400 metrową kamienice od żołnierza AK, wyremontował ją za kasę z Unii i zamienił w pokoje na godziny. Nie do wiary!

Pełnomocnik Jakuba Banasia, radca prawny Paweł Doniec, wysłał Polskiej Agencji Prasowej oświadczenie. Podkreślił w nim, że pozew jest reakcją na reportaż Bertolda Kittela pod tytułem “Pancerny Marian i pokoje na godziny”. Syn Mariana Banasia żąda przeprosin oraz

“usunięcia wszelkich naruszeń prawa rozumianych w kontekście tej sprawy jako bezprawne wykorzystanie wizerunku”.

To już drugi pozew Banasiów w tej sprawie, pierwszy złożył główny bohater reportażu Marian Banaś, który również żąda przeprosin oraz wpłaty na cele dobroczynne.

“ręce poobcina, nogi, …Groził zgwałceniem córki”- o partnerze biznesowym Banasia. Szczerba ujawnia zeznania świadka.

Po publikacji materiału “Superwizjera” szef NIK oświadczył, że nie zarządzał pokazanym w reportażu hotelem i nie jest już jego właścicielem. Pod koniec września Banaś poszedł na bezpłatny urlop do czasu zakończenia kontroli CBA w sprawie jego oświadczeń majątkowych. CBA zakończyło kontrolę 16 października i tego dnia szef NIK wrócił z urlopu.

Za kadencji Banasia Polska mogła stracić aż 64 mld zł z tytułu akcyzy za alkohol z Ukrainy


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments