fbpx

Bezduszny Międlar ostro zaatakował uchodźców. Nie uwierzycie, jaki był powód


Subksrybuj nas na Google News

Jacek Międlar to były duchowny katolicki, wywołujący liczne kontrowersje. Kilka lat temu nałożono na niego zakaz wypowiadania się w mediach, dzięki czemu w 2016 r. opuścił Zgromadzenie Księży Misjonarzy i przestał być księdzem. Obecnie prowadzi działalność agitacyjną, skupiając się na nienawistnych atakach wobec Ukraińców. Międlar otwarcie podżega do nienawiści wobec tego narodu, szukając byle pretekstu, żeby zaatakować mieszkańców kraju ogarniętego barbarzyńską wojną. Ostatnio jako powód wykorzystał… miejską toaletę we Wrocławiu.

Były ksiądz słynie z bezwzględnych, nacjonalistycznych wypowiedzi, ocierających się o rasizm i ksenofobię. Kilkukrotnie był skazany przez sąd, jednak ani trochę nie spokorniał. Mimo konfliktu na Ukrainie, Międlar organizuje w Internecie zbiórki, żeby przypominać o rzezi wołyńskiej. Próbuje przez to podsycać niechęć wobec uchodźców z tego kraju, rozdrapując bolesne, historyczne rany. Można odnieść wrażenie, że koncentruje swoją uwagę właściwie głównie na takich akcjach. Cieszą się one sporym zainteresowaniem. Międlar ma grono licznych sympatyków, wielu radykałów traktuje go jako autorytet. Były ksiądz nie marnuje żadnej okazji, żeby uderzyć w Ukraińców. Tym razem pretekstem była bezpłatna ubikacja na dworcu, której im zazdrości. – Śmierdząca sprawa. Dworzec PKP we Wrocławiu. Publiczna toaleta. Polak skorzysta za 3 zł. Ukrainiec wysika się za darmo (wystarczy розмовляти українською). Komunikacja za free, rozdawnictwo 500+ także dla cwaniaków z zachodniej Ukrainy. Chyba na kibel ich stać. Jakie to żałosne – rzucił na Twitterze. Jego słowa wywołały burzliwe komentarze. Wśród najczęściej podnoszonych argumentów była małostkowość i brak miłosierdzia dla pokrzywdzonych.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
2 lat temu

Co z idiota to pisał? Przecież Międlar od lat merytorycznie upamietnia zamordowanych przez Ukraińców poprzez wywiady w formie wideo z pokrzywdzonymi, a w tym wpisie stwierdził fakt, pod którym każdy rozsądny się podpisze…
No i… nie róbcie tyle literówek i błędów w składni bo to siara.

Polak
Polak
2 lat temu

I dobrze napisał. Wszystko się zgadza. A że wykonuje robotę, którą już dawno powinien zrobić zatrudniający setki osób IPN, to tym bardziej CHWAŁA MIĘDLAROWI. I tyle w temacie.
A wy? Moim zdaniem dopuszczacie się manipulacji najniższych lotów… Dlatego przyszłości w mediach wam nie wróżę.

Panie Miedlar odwiedź pan wojsko padniesz trupem
Panie Miedlar odwiedź pan wojsko padniesz trupem
2 lat temu

Polskie wojsko i policja to takie smrody że Ukraińce sie chowajo. Byłem w jednostkach wojskowych jak oni żyją w takim smrodzie w dodatku w tym samym budynku jedzą a śmierdzi na korytarzu w sali sportowej i czasem w stołówce. A czym śmierdzi ktoś zapyta. Sanepidu boją sie wysłać bo gnój będzie na całą Polskę jakie brudasy w służbach mundurowych.

Makika
Makika
2 lat temu

Prawde powiedzial, wiec o co chodzi???! Czy aby Gazetaplus jest propolska gazeta??? Pytam, bo zasmierdzialo usraelska onuca

aaa
aaa
Odpowiedź do  Makika
2 lat temu

miendlar powinien kible Ukraincom czyscić