fbpx

Brawo Jarek – Ma nas pokazać jako złych, zdemoralizowanych, którzy nie służą Polsce, ludzi którzy w gruncie rzeczy dopuszczają się różnego rodzaju bezeceństw.


Subksrybuj nas na Google News

Doskonała diagnoza scenariusza, ale nie ma problemu, przecież można jakąś nieswoją kaskę podrzucić w październiku do tego obiecać Krowa 1000, świnia 5000 i pozamiatane na cztery lata. Jak daje się Kurskiemu po 100 baniek z naszych pieniędzy na propagandę to nie są śmierdzące pieniądze. Jarosława Kaczyńskiego zagra Andrzej Grabowski, Mateusza Morawieckiego Marcin Bosak

Pieniądze nie śmierdzą, a premii przyznanej przez Pani imienniczkę, za tzw ciężką pracę do tej pory większość nie oddała. Tymczasem Patryk Vega przyznał, że dochodzi do nacisków i prób przekupstwa. Pani Beato judaszowymi talarkami, nie przejdzie. Nie możemy się doczekać kto Panią będzie grał? Zapewne nie będzie to wielkie wyzwanie aktorskie.

Do filmu Vegi odniósł się także prezes PiS. – Ma nas pokazać jako złych, zdemoralizowanych ludzi, ludzi którzy nie służą Polsce, ludzi którzy w gruncie rzeczy dopuszczają się różnego rodzaju bezeceństw – mówi Kaczyński.

No to widzimy, że służby się wywiązują i są na bieżąco.

https://www.instagram.com/tv/ByxG0ALgk_G/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

W odpowiedzi Patryk Vega

– Tak, macie się czego bać, bo jak sam pan powiedział politycy nie są aniołami i ja to właśnie pokazuję w moim filmie. Widzę, że bardzo wnikliwie zapoznał się pan ze scenariuszem filmu “Polityka”. Chciałbym podkreślić, że scenariuszem wykradzionym. Cieszę się, że odnosi się pan do filmu, ale według mojej wiedzy jest on jeszcze nieskończony bo wciąż nad nim pracujemy

“Ludzie mają zapie*****ć za miskę ryżu”. Premier Morawiecki też będzie w “Polityce” Patryka Vegi [WIDEO]

Panie premierze, premierzy mówią swoje, a ja robię swoje. Jestem niezależny i robię filmy, które mogą się politykom nie podobać. W dalszej części nagrania reżyser przypomniał słowa szefa rządu o misce ryżu. Wypowiada je aktor Marcin Bosak, który wcieli się w rolę premiera.

https://www.instagram.com/p/By1xnLBAAU4/?utm_source=ig_web_button_share_sheet


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments