fbpx

Brudziński o Szczerbie: Pajac, jak oni wszyscy! Jestem spokojny o nasze rządy


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Joachim Brudziński skomentował “Nowy Ład” przedstawiony w sobotę przez PiS i kolegów. Michała Szczerbę i środowisko opozycyjne nazwał “pajacami”.

Brudziński wychwalał na Twitterze zapowiedzi przedstawione przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego oraz atakował polityków opozycji.

Kiedy opozycja totalnie zajmuje się sobą, kiedy Marszałek Grodzki na potrzeby politycznej sieczki totalnie się kompromituje, my proponujemy Polakom “Polski Ład”. Czy ktoś słuchający premiera Jarosława Kaczyńskiego na konwencji “Nowy Ład”, nieopętany nienawiścią do PiS, jest w stanie wyobrazić sobie p. Budkę albo p. Hołownię, którzy wygłosiliby z głowy takie nasycone danymi i liczbami przemówienie? – zachwalał Brudziński Kaczyńskiego.

Premier Jarosław Kaczyński zapowiedział możliwość wybudowania domu na zgłoszenie do 70 m. Dla milionów Polaków to super rewelacyjne rozwiązanie Nieźle Pandemia spowodowała prawdziwy szturm na działki i małe domy poza dużymi miastami. Zmiana z 35 metrów na 70 to strzał w dziesiątkę – cieszy się europoseł PiS-u.

Brudziński kontynuowal swoje opowieści na Twitetrze kierując się pod adresem opozycji.

 Co na to największa partia opozycyjna? Aaa już wiem, pan Budka i Kierwiński wyrzucają panów Rasia i Zalewskiego z PO. To taka ich super odpowiedź na “Polski Ład”

Europoseł zareagował na wpis posła Michała Szczerby o Jarosławie Kaczyńskim. Zdaniem Brudzińskiego, dopóki tacy politycy jak Szczerba tworzą opozycję, on jest spokojny o dalszą władzę swojego ugrupowania. Polityk doczekał się odpowiedzi ze strony internautów.

Dopóki takich pajaców mamy za głównych oponentów jestem spokojny o nasze rządy – napisał Brudziński


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments