fbpx

Budka “z własnych pieniędzy politycy PiS będą płacić” za nielegalnie wydrukowane pakiety wyborcze.


8.1k
Subksrybuj nas na Google News

Borys Budka był gościem “Kropki nad I” Zdradził kilka faktów z wewnętrznych wyborów w Platformie, oraz powiedział kto poniesie odpowiedzialność za wydane pieniądze na nielegalny druk pakietów wyborczych.

Sikorski głosował na Trzaskowskiego.

….”Rafał Trzaskowski wygrał w wielkim stylu bitwę warszawską, Rafał Trzaskowski w wielkim stylu wspólnie z samorządowcami uchronił Polaków przed kopertowymi nieuczciwymi, niebezpiecznymi wyborami Kaczyńskiego. Rafał Trzaskowski jest politykiem przyszłości. Rafał Trzaskowski pokazał że przez ponad rok może skutecznie realizować dobre inwestycje w Warszawie. Rafał Trzaskowski jest osobą co do której nie mieliśmy żadnych wątpliwości że na te trudne czasy, na tą krótka kampanie wyborczą będzie najlepszym kandydatem i dlatego ta decyzja była jednomyślna.

Po takiej dyskusji Radosław Sikorski uznając te argumenty poparł również Rafała Trzaskowskiego, bo był z nami również na konferencji. To pokazuje dojrzałość obydwu polityków“….

“Ja bym radził żeby powoli Pis i jego ekipa zaczęła pakować się z Pałacu Prezydenckiego”…

…”Ja przypomnę że to jeszcze niedawno na Nowogrodzkiej toczyły sie zakulisowe rozmowy czy być może będzie inny kandydat na prezydenta. Ja bym radził żeby powoli Pis i jego ekipa zaczęła pakować się z Pałacu Prezydenckiego, a potem pakować się z urzędów ministerialnych, bo dzisiaj mamy wielka niepowtarzalną szansę by pożegnać prezydenta, który jest przekaźnikiem z Nowogrodzkiej.

By w Pałacu Prezydenckim znalazła się osoba, która będzie godnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. Osoba która pokazała że może jeśli tylko jest odpowiednio zdeterminowana może wygrać wybory w pierwszej turze w Warszawie.

To jest nasz cel żeby zmobilizować wyborców do tego by wygrać wybory prezydenckie”….

Małgorzata Kidawa Błońska sama podjęła decyzję.

….”Małgorzata Kidawa Błońska jest silną polityczną, jest marszałek sejmu jest odpowiedzialną osobą. Tak jak sama podjęła decyzję że nie weźmie udziału w farsie Kaczyńskiego, jako jedyna z kandydatów miała odwagę, narażając swój własny interes polityczny na to by powiedzieć nie. Nie nie wezmę udziału w tej farsie. Tak również teraz podjęła taką decyzję, po konsultacjach, po rozmowach, ale to świadczy o klasie i o tym że ważniejsze dla niej było zdrowie i życie Polaków aniżeli własny interes polityczny“….

z własnych pieniędzy politycy PiS będą płacić odszkodowania za to, że pieniądze polskich podatników zostały wyrzucone w błoto”.

...”To Sasin bez podstawy prawnej i ludzie Pisu wydali te pieniądze, przepisy nie weszły w życie znaczy ktoś kto wydał dyspozycje pójdzie siedzieć. Mówię to z pełna odpowiedzialnością. Każdy kto naruszył prawo, kto próbował przekręcić te wybory, kto próbował zrobić tak żeby Polacy nie mieli wyboru, by Nowogrodzka za nas zagłosowała, pójdzie siedzieć, wcześniej czy później.

Mam nadzieję, że z własnych pieniędzy politycy PiS będą płacić odszkodowania za to, że pieniądze polskich podatników zostały wyrzucone w błoto. I tym właśnie się różnimy oni pokazali że nie mają żadnego szacunku do pieniędzy publicznych. To były nielegalne wydatki i wierzę że poniosą za to odpowiedzialność”.

Źródło TVN24 “Kropka nad i”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
8
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments