fbpx

Budka żąda od przełożonego Dudy wyrzucenia posła Czarnka z PiS


1.6k
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Czarnek przekroczył wszelkie granice. W studio TV padły słowa “Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakiś prawach człowieka czy o jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją” Jest to oczywiste, poza dyskusyjne nawoływanie do dyskryminacji Polaków będących w mniejszości. Można to spokojnie porównać do adekwatnego nawoływania Hitlera do eksterminacji Żydów.

Żeby nic nam nie uciekło w tej serii wpadek przypomnijmy wszystko po kolei, krok po kroku ;

Joachim Brudziński rozpoczął wpisem – “Polska bez LGBT jest najpiękniejsza”

Poseł Żalek kontynuował “LGBT to nie ludzie”

Prezydent Duda poszedł w ślady Żalka, potem gęsto się tłumaczył zagranicznym mediom

Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie. A to jest po prostu ideologia – mówił Andrzej Duda. Homofobiczne słowa polskiego prezydenta cytowały najważniejsze światowe media.

Poseł Czarnek postanowił dołożyć coś od siebie, a że był w TVP to się postarał.

Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakiś prawach człowieka czy o jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją” – powiedział Przemysław Czarnek, członek sztabu Andrzeja Dudy.

Potem jeszcze się rozwinął – Spacerowanie z dzieckiem po ulicy to prawo człowieka, a bieganie z genitaliami na wierzchu żadnym prawem człowieka nie jest. I żadnej równości tu nie ma. To dla mnie zupełnie oczywiste. Każdy człowiek ma takie same prawa i wolności, ale także obowiązki względem innych. Nie wolno demoralizować na ulicy. W tym sensie ci, co tak robią, to nie są normalni ludzie.

Brudziński upomniał Czarnka, ale sam wywołał tą awanturę. Co wolno wojewodzie, to nie tobie ….dzie

Czarnek musi odejść natychmiast.

Borys Budka zaapelował do Jarosława Kaczyńskiego dając do zrozumienia, że tylko on jest osobą która może wyrzucić Czarnka z szeregów PiS.

Żądam od J. #Kaczyński.ego natychmiastowego wyrzucenia posła Czarnka z PiS, a od samego Czarnka – złożenia mandatu poselskiego. Brak rekacji stanowić będzie przyzwolenie na haniebne zachowania i współodpowiedzialność całego obozu Zjednoczonej Prawicy za brunatny język nienawiści.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.6k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments