fbpx

Były człowiek PiS miażdży Kaczyńskiego: Polski Ład to kolejna ściema, która ma za zadanie utrzymać przy korytach Pana przybocznych przydupasów


8 comments, 23 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Karol Rajewski, były burmistrz Błaszek z ramienia PiS napisał list otwarty do Jarosława Kaczyńskiego w związku z sobotnią prezentacją Polskiego Ładu. Nie zostawia suchej nitki na działaniach partii, której niegdyś uwierzył, “tak jak miliony Polaków”.

Szanowny Panie Kaczyński,

Uznałem, że w tym ważnym dniu dla Prawa i Sprawiedliwości napisze to Pana ten krótki list. Pisze tradycyjnie na FB, bo chciałbym, aby to, co mam Panu do powiedzenia, nie utknęło gdzieś po drodze, tak jak wiele wcześniejszych listów.

Panie Prezesie, wypadałoby Panu dziś pogratulować nowego otwarcia, ale patrząc na Pana „dyktatorskie” rządy, to raczej nowy Polski Ład będzie to kolejną „ściema”, która ma za zadanie utrzymać „przy korytach” Pana przybocznych „przydupasów”. Wszystko niestety na to wskazuje, bo na początku też stworzył Pan iluzję „Dobrej Zmiany”, która okazała się szybką „Dobrą Ściemą”.

Dziś chce Pan ogłosić nowy Polski Ład.

A może wypadało wyjść i przyznać się, że ta cała Pana „Dobra Zmiana”, na którą nabrałem się ja i miliony Polek i Polaków, to był jeden wielki „Polski Wał”. Może warto wyjść, uderzyć się w pierś, przeprosić Polaków i powiedzieć im jak było, że najpierw kupiliście ich za ich własne pieniądze, potem zdeptaliście ich konstytucyjne prawa, żeby na końcu stworzyć represyjne państwo PiS, w którym „grilluje” się uczciwych ludzi, którzy nie dali sobie „złamać kręgosłupa” pisowskim „miernotom”, a „gloryfikuje” się komunistycznych „oprawców” i „bandę złodziei”, która w czasach największego kryzysu gospodarczego, gdy w szpitalach umierali Polacy, wydała ponad 76 milionów na „kopertowe wybory”, które nigdy się nie odbyły.

A to wszystko robione było tylko po to, żeby stworzyć iluzję opiekuńczego Państwa prawa i sprawiedliwości z „marionetkowym” rządem i prezydentem zarządzanymi z tylnego siedzenia na Nowogrodzkiej. Panie Prezesie, znając Pana boje się, że jednak jest Pan zbyt „małym” człowiekiem i braknie Panu odwagi i przyzwoitości, żeby przyznać się do tego wszystkiego.

Myślę, że do końca swoich dni będzie realizował Pan swoje „chore” ambicje i prowadził osobiste rozgrywki, podżegając do nienawiści i dzieląc Polaków. Bez względu czym dzisiaj „zamydlicie” oczy Polakom, to niestety przejdzie Pan do historii jako zgorzkniały i pełen nienawiści „dyktator”, a mogło być inaczej….Panie Prezesie, zacytuje na koniec kardynała Stefana Wyszyńskiego, który powiedział kiedyś, że :„Człowiek dopiero wtedy jest w pełni szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać.

Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem”. Panie Kaczyński może warto przemyśleć te słowa przed wyjściem na mównicę.

Z gasnącym szacunkiem, Karol Rajewski, członek Prawa i Sprawiedliwości w latach 2006-2016.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

8 comments, 23 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
49
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
8 miesięcy temu

No cóż…. niech wystarczy fragment, trafnie przywołanej przez autora listu wypowiedzi kardynała Wyszyńskiego: “(…) Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić w ten sposób swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest służebnikiem”.

marcopolo
marcopolo
8 miesięcy temu

dobry artykuł, niepotrzebne cudzysłowy, które “zmiękczają” i podważają znaczenie słów ozdobionych nimi

Janek
Janek
8 miesięcy temu

Przez gościa przemawia żal i pretensje! Nie wierzę żeby pisał to obiektywnie. Pewnie coś mu się nie udało lub ktoś się na m=nim poznał. To co dał PiS przez te pięć lat PO nie dałoby nic! Bo piniędzy nie ma i nie będzie!

zosia samosia
zosia samosia
Odpowiedź do  Janek
8 miesięcy temu

Nikt niczego nam nie dał, na wszystko sami pracowaliśmy .PiS roztrwonił pieniądze pozostawione przez Po i zadłużył Polskę na setki miliardów, które spłacane będą przez dziesiątki lat.

Magola
Magola
Odpowiedź do  Janek
8 miesięcy temu

Pomyślałeś skąd są te pieniądze. Z twoich podatków . Im więcej dają tym więcej od nas muszą wyłudzić. ROZUMIESZ CZŁOWIEKU

Andrzej
Andrzej
8 miesięcy temu

Szanowny Panie Rajewski proszę sobie przypomnieć rok 2014 i to co Pan obiecywał aby zostać burmistrzem. Trzeba przyznać, że się udało ale za cztery lata już nie, ludzie się poznali na Waści. Niech Pan się nie martwi i bez pańskiej pomocy teraz też się poznają. Zdrowia życzę Pański “znany pan z Kamiennej”.

MBM
MBM
7 miesięcy temu

>>> Burmistrz Karol Rajewski, Błaszki, 2200 mieszkańców…

PJJJJJJ
PJJJJJJ
2 miesięcy temu

Ostrzegał bym inne partie przed tym chłoptasiem. Śledzę jego poczynania od kilkunastu lat. Aby się zbytnio nie rozpisywać : Jest on małym pasikonikiem trojańskim.