fbpx

Emerytowany Pułkownik Wojska Polskiego: “Nikt nie zamordował tylu Polaków, co Kaczyński, Morawiecki, Ziobro i ich mafijna organizacja produkcji jadu i oszustwa”


5

Emerytowany Pułkownik Wojska Polskiego, Adam Mazguła opublikował na swoim profilu na Facebooku kilka słów w kierunku elit rządzących krajem. Padły bardzo mocne sformułowania. Musicie to przeczytać!

Wszystkim się wydawało, że to ludzie, a to PiS-ideologia wyzyskiwania i okłamywania Polaków.

Maszyny propagandy partyjnej, które niczym wielkokalibrowe karabiny maszynowe, nieprzerwanie rozstrzeliwują prawdę i przekonują, że „zapier*al*nienie za miskę ryżu” to udział w patriotyzmie narodowym. To okupanci penetrujący, łupiący i wyzyskujący, ukryci za parawanem agresji religijnej. PiS bandyci, jesteście najlepsi.

Nikt po II WŚ nie zamordował tylu Polaków, co Kaczyński, Morawiecki, Ziobro i ich mafijna organizacja produkcji jadu i oszustwa. Dlatego walka z nimi, to obowiązek każdego Polaka – napisał płk. Mazguła

Wszystkim się wydawało, że to ludzie, a to PiS-ideologia wyzy pasowanie i okłamywania Polaków .Maszyny Propagandy … Opublikowany przez Adam Mazguła & nbsp; Czwartek, 25 marca 2021


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
11
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments