fbpx

Chamska odzywka Terleckiego do dziennikarza TVN24 [VIDEO]


Subksrybuj nas na Google News

“Praca, pokora i umiar” głoszone przez Beatę Szydło, to hasła, które reprezentanci obozu rządowego najwyraźniej odesłali już do lamusa. Mamy kolejne przykłady, jakie wskazują na coraz większy wzrost frustracji przedstawicieli “dobrej zmiany”. Skandaliczne słowa padły publicznie po raz kolejny z ust nie byle kogo, bo wpływowego wicemarszałka Sejmu – Ryszarda Terleckiego.

Ryszard Terlecki jest politycznym prekursorem zachowań rodem spod budki z piwem. Całkiem niedawno zasłynął z poniżenia kobiety w centrum handlowym. – Chciałabym tylko powiedzieć, że to, co się dzieje w kraju, to, co robicie kobietom, jest karygodne – skrytykowała działania rządu przedstawicielka płci pięknej. – Jest pani kretynką – odpowiedział jej Terlecki. Nagranie wywołało burzę w sieci i było szeroko komentowane. Terlecki został z tego powodu ukarany przez komisję regulaminową “zwróceniem uwagi”. Sankcja niezbyt surowa, delikatnie ujmując, więc trudno się dziwić, że nie widać żadnych zmian w jego postawie.

Wicemarszałek najwyraźniej nic nie wyciągnął z tej lekcji. Na jego celowniku znalazł się tym razem dziennikarz TVN24, który zapytał o sensowność objazdów kraju przez Mateusza Morawieckiego. – Niechże się pan odwali! – usłyszał w ripoście od Terleckiego.

Rząd importuje błoto zamiast węgla? Szokujące nagranie z polskiego portu

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Terlecki ikona polskich hipisów PRL
Terlecki ikona polskich hipisów PRL
1 rok temu

Hipisowska przeszłość Terleckiego codziennie podczas porannej toalety patrząc w lustro mówi “Niechże się pan odwali”.

Ryszard Terlecki, szef Klubu Parlamentarnego PiS, wicemarszałek, jako Pies był jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci krakowskiego ruchu. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, jeden z najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego, obwieszony koralikami, pomieszkiwał w namiotach nad Sanem bo w rodzinnym Przemyślu nie było hip chatek. Miał dwa pseudonimy Penelopa i Członek.

Ojciec Terleckiego przez 30 lat był aktywnym donosicielem aparatu komunistycznego współpracownikiem SB.

O perypetie życiowych Terleckiego i Kuchcińskiego można poczytać m. in. w Polityce.

do,do,do,do,donuś
do,do,do,do,donuś
1 rok temu

To teraz napiszcie jak się zachowują po-wcy i po-wskie aparatczyki wobec dziennikarzy TVP.