fbpx

“Cysterny wstydu” PIS umieściło takie napisy na TIR-ach. Komentarze internautów nie zawiodły.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] P [/boombox_dropcap]

iS rozpoczęło nowy etap kampanii w swoim stylu. Na drogach maja się pojawić samochody z naklejonymi napisami “cysterny wstydu PO i PSL” Jeden z internautów zaproponował, żeby podjechały na nowogrodzką i odebrały ścieki.

Morawiecki i Brudziński wystartują dziś z akcją konwój „cystern wstydu PO-PSL”. Akcja ma pokazać, skąd pochodzi finansowanie programów społecznych i zobrazować straty, które ponosił budżet państwa na nieszczelnym systemie podatkowym w latach 2007-2015. Rząd i jego zaplecze od dawna podnoszą ten temat w debacie. Ale cysterny, które ruszą z dawnego przejścia na granicy polsko-niemieckiej w Świecku, mają przenieść dyskusję na inny, bardziej namacalny dla wyborców poziom.

– Oklejone ciężarówki ruszą w Polskę, gdzie przez kilka tygodni lokalne struktury będą prowadzić akcję ulotkową pokazującą co możny byłoby sfinansować, gdyby budżet państwa nie stracił przez zaniedbania w walce z przestępcami działającymi w szarej strefie, która została ograniczona przez pakiet paliwowy i transportowy wprowadzone na początku rządów PiS – mówi jeden ze sztabowców. dla 300polityka

Sztab PiS zapewnia, że cysterny są opłacone przez Komitet Wyborczy. Jak napisał wicerzecznik partii: „zostały wynajęte przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość na zasadach komercyjnych od prywatnej firmy”.

Decyzja Schetyny może pogrzebać PiS. Zebraliśmy opinie obserwatorów. PiS zamarł niema przekazu dnia.

PKN dementuje, to nie nasze ciężarówki.

Także PKN Orlen zamieścił w sieci komunikat na ten temat: „W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi doniesieniami o zamieszczaniu na naszych cysternach treści niezwiązanych z działalnością biznesową, informujemy, że nie jesteśmy w żaden sposób związani z tą akcją, a wspomniane cysterny nie należą do naszej firmy”.

Papież Franciszek wykreślił “czerwoną zarazę” z nominacji kardynalskich, a nominował przyjaciela osób LGBT.

Internauci nie zawiedli , odpowiedź na akcję PiS jest miażdżąca

“Wojsko odbiera ścieki Platformy” – Suski atakuje pomimo, że PiS sam tonie w odchodach.

Kolejna wpadka PiS. Kadłub lodołamacza sklejony taśmą papierową, tylko po to żeby minister PiS mógł zrobić konferencję.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments