fbpx

Czarnek ośmieszony przez słuchacza na antenie Radia Maryja


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Minister Przemysław Czarnek został zaatakowany i ośmieszony przez słuchacza Radia Maryja podczas jednej z audycji. Zwykle słuchacze dzwonią do redakcji, by wesprzeć gościa partii rządzącej. Tym razem stało się inaczej. Niepokorny słuchacz wyraził swoje niezadowolenie w kwestii podręcznika do nowego przedmiotu historia i teraźniejszość.

Minister Czarnek ośmieszony w Radiu Maryja

Politycy PiS niemal codziennie goszczą antenę padre Tadeusza, gdzie spotykają się z dużą aprobatą słuchaczy i samych prowadzących. W trakcie jednej z audycji, do rozgłośni zadzwonił słuchacz Krzysztof z Dobrzynia. W pierwszej kolejności podziękował on ministrowi Przemysławowi Czarnkowi za nowy podręcznik do przedmiotu historia i teraźniejszość. Jednak jak się okazało, jego postawa okazała się ironiczna. Kiedy to nikt nie spodziewał się nieprzyjemnych uwag, słuchacz zaatakował. “Dziękuję za to piękne dzieło, bo dzięki niemu będzie więcej lewaków w Polsce, degeneracji na ulicach (…) a o rozwiązłości dziewczyn to już nie ma co wspominać (…). Oby tak dalej, a za 10 lat będziemy w awangardzie europejskiej” — mówił. Jak tego by było mało, to w wulgarnych słowach wypowiedział się o papieżu Janie Pawle II. Prowadzący audycję szybko ukrócił wystąpienie słuchacza, stwierdzając, że “to jakieś nieporozumienie, współczuję panie Krzysztofie”. Głos zabrał też gość minister Przemysław Czarnek: “Ja też współczuję panu Krzysztofowi, jakby coś poczytał, coś porobił konkretnego, może by miał bardziej realne spojrzenie na rzeczywistość”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ministrowie PIS jak III Rzesza
Ministrowie PIS jak III Rzesza
1 rok temu

Pochodzę z rodziny nauczycieli i takowo nadal ten zawód jest tradycją rodzinną. Spotykamy się rozmawiamy i wniosek jest jednogłośny takiego ministra jak Czarnek nie było i nie będzie. Świnia chlewna taka sama jak dzisiejsi ministrowie PIS tyrani i dyktatorzy Niedzielski Błaszczak Ziobro Morawiecki król tej mafii ministrów z piekła rodem. To co dziś mamy w Polskiej polityce to legalna działalność mafijna i gangsterzy jako ministrowie. Grube ryby szefowie którzy szastają budżetem i trwonią piniądze podatników na ogromne podwyżki budżetówki czyli leni i biurokratów których bezproduktywna praca obecnie przynosi ogromne straty dla budżetu kosztem przedsiębiorców i firm z sektora prywatnego które… Czytaj więcej »