fbpx

Czy Andrzej Duda zrezygnuje z Urzędu? “Poranna konferencja Prezydenta to zasłona dymna”


1.4k
Subksrybuj nas na Google News

W godzinach porannych pojawiły się w mediach pierwsze informacje o możliwości zrzeczenia się Urzędu przez Andrzeja Dudę. Gdyby dobrowolnie zrzekł się stanowiska, to PiS mogłoby na nowo rozpisać wybory prezydenckie w dowolnym terminie do połowy lipca i uciszyć zarzuty, że naraża ludzi na utratę zdrowia i życia. Na razie politycy partii rządzącej skrupulatnie milczą, a sam Duda zorganizował konferencję prasową o 8:00 i wydał oświadczenie o Baltic Pipe, uśmiechając się i kokietując na zasadzie “coś wiemy, ale nie powiemy

“Owszem, Baltic Pipe to strategicznie bardzo ważna sprawa. Ale robienie o tym nagłego oświadczenia głowy państwa na 6 dni przed wyborami, które są pod znakiem zapytania i to jest dziś główny temat, zakrawa na perwersję” – krytykuje Łukasz Warzecha z “Do rzeczy”


Głos w tej sprawie zabrał również Radosław Sikorski:


“Ha, ha, ha. Zamiast złożyć urząd Andrzejowi Dudzie udało się gadać przez kwadrans o dywersyfikacji gazu bez wspomnienia, że gazoport w Świnoujściu od początku do końca zbudował rząd PO-PSL. Papkinady ciąg dalszy”


Minister Dworczyk w RMF FM stwierdza, że “wybory 10-go maja stają się coraz mniej prawdopodobne”. Takie słowa ważnych polityków PiSu oznaczają tylko jedno. Wiedz, że coś się dzieje!

Czekamy na dalsze informacje. Pewne jest jedno: Wybory 10-go maja stają się coraz mniej prawdopodobne. W PiS-ie wrze jak nigdy, ale przecież sprawa jest niezwykle poważna. Od władzy powinniśmy wymagać przecież partykularnej odpowiedzialności ws najważniejszych kwestii w Panstwie.
Czy Jarosław Kaczynski wykaże się odpowiedzialnością, czy gra na czas? Podziel się z nami opinią na dole artykułu.

zrodło: onet.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.4k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments