fbpx

Czy samochody telewizji publicznej robią za taksówki w kościele? Kto za to płaci?


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] S [/boombox_dropcap]

amochody telewizji publicznej są wykorzystywane niezgodnie z ich przeznaczeniem. Członkowie organizacji społecznej “Obywatele RP” zauważyli w Warszawie busa który ewidentnie rozwozi zakonników.

“Obywatele RP” sfotografowali busa z oznaczaniem TVP. W samochodzie znajdowały się zakonnice może jeszcze Książa. Samochód podjechał na który podjechał pod dom, wysadził tam jednego z księży. Następnie dojeżdża do pięknej posesji przy ulicy Dewajtis 3 gdzie mieści się Dom Rekolekcyjna-Reformacyjny przy W.M.S.D w Warszawie na Bielanach. Tu zostawia jednego z zakonników który opuścił auto. Z resztą zakonnic udaje sie w dalsza drogę.

Rydzyk prosi o pomoc. Potrzebuje 5 mln na nowy wóz. Poprosił o koperty i …

Misja Taxi dla TVP_info Bielany, taksówka @KurskiPL podwozi pod pewien dom księdza a następnie mając jeszcze na pokładzie zakonnicę odjeżdża w siną dal. – piszą “Obywatele RP”, po czym zadają jeszcze pytanie – Panie @KurskiPL jaka jest cena za kurs? Często mamy sprzęt do przewiezienia, może Pańskie taxi tańsze?

Ks. Walczak nazywa Rydzyka Kato-talibem i wzywa “NADSZEDŁ CZAS NA KROKI PRAWNO-KARNE”

“obatel arcybiskup ” Ryszard Czarnecki PiS. Głosi słowo jarozbacy, z ambony parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kamieńcu Wrocławskim.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments