fbpx

Czy to “ostatnia wieczerza” polskiego kościoła? Feliton Albina.


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Wszystkie obostrzenia jakie wprowadza rząd są właściwe i prawidłowe-szkoda tylko,że nie dotyczą wszystkich:
“sylwek” w 6 osób-nie można,kara!! pasterka w 600 osób-można..i czego tu nie rozumiecie-to pisowsko-kościelna równość wobec prawa.

Nie mam wątpliwości, że po pasterce nastąpi “syndrom wyborów”, gdy w trzy tygodnie od 12 lipca do początku sierpnia liczba zakażeń wzrosła trzykrotnie- z 200 do 800 i “się zaczęło”, a otwarcie szkół dopełniło reszty. Szkoły po połowie stycznia też mają być otwarte..i po cholerę te wszystkie ograniczenia, jak jedna pasterką może “przewrócić” wszystko i zmarnować wysiłek całego społeczeństwa.

Prof Simon:
“jestem katolikiem, chrześcijaninem, ale w normalnym kraju, kościoły byłyby zamknięte od razu”, to źródło zakażeń dla wielu starszych ludzi, których potem już nie można uratować”…tak PIS “dba” o seniorów”

Prof Simon o spędzie u Rydzyka na rocznice radia:


“dla wielu z nich będzie to ostatnia uroczystość, następnej nie dożyją”…taka ich “ostatnia wieczerza”

Nie przejmujcie się tym, że obostrzenia są nie do końca zgodne z prawem, że nie są zgodne z konstytucją-stosujmy się do nich, bo chodzi o życie naszych i naszych bliskich.
Nie przejmujmy się tym, że te pijawki w czarnych sukienkach dla kasy nie zamkną kościołów. My możemy tam nie iść, my musimy być mądrzejsi, jak władzy i kościołowi mamona odebrała rozum!
jakiś proboszcz-debil mówi:


“słowa tych biskupów, którzy mówią, że zdrowie jest ważniejsze niż liturgia, są niewłaściwe”

Jeżeli takie łachudry, takie pijawy są “duchownymi”, to nie liczmy, że zamartwią się o nasze zdrowie. To bydlaki, które dla kasy obedrą nas z koszuli razem ze skórą, a na naszym pogrzebie też zarobią.
Czy takim postępowaniem sam kościół się pogrzebie-zobaczymy….

…i jak tylko będą szczepionki-SZCZEPMY SIĘ, bo innego wyjścia nie ma, aby zachować życie, zdrowie, kraj… władza i kościół nas nie uratują-szczepionki -TAK!
Szpitale “narodowe” jak suplementy diety-na nic nie pomagają, jeszcze szkodzą i drogo kosztują.
[Najnowsze badania] Popularne suplementy diety, m.in. multiwitaminy czy preparaty zawierające wapń, nie mają żadnego wpływu na zdrowie, a niektóre w dłuższej perspektywie mogą szkodzić…tak jak dłuższa władza PIS!!
O samych suplementach w kolejnym poście-także na własnym przykładzie!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ