“Demokracja w Polsce ma się dobrze” ale nie w Łowiczu. 65 letni Mirek zostaje zatrzymany za transparent “Mamy durnia za prezydenta”.


3 comments, 1.1k
N

ie tak dawno Andrzej Duda zapewniał Donalda Trumpa że demokracja w Polsce ma się dobrze, że można manifestować, nikogo nie aresztują. Ale to nie dotyczy Łowicza. W USA De Niro powiedział o Trumpie że jest Trump jest idiotą i nic. U nas 65 letni Mirek zostaje aresztowany za transparent “Mamy durnia za prezydenta”.

Robert De Niro powiedział o Trumpie “Donald Trump jest idiotą. Ma krew na rękach” i nie poniósł z tego powodu żadnych konsekwencji. Tymczasem w Polsce 65-letni Mirek został aresztowany za słowa “Mamy durnia za prezydenta”.

Prezydent nie tylko w USA zapeniał o prawożadności w Polsce ale również na wielu spotkaniach w tym miedzy innymi w Pleszewie

Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze; Polskie sprawy są wreszcie prowadzone w dobrym kierunku. Zapewniam państwa o tym – podkreślił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa (Wielkopolskie).

Również Pani Beata Mazurek potwierdzała

Demokracja w Polsce ma się bardzo dobrze, politycy opozycji mogą protestować i wygadywać nawet największe głupoty – tak rzecznik PiS Beata Mazurek skomentowała PAP demonstrację przed Sejmem, zorganizowaną przez opozycję w związku z planowaną przez PiS reformą sądownictwa.

a Jarosław Kaczyński

– Musimy być wyspą wolności, nawet jeżeli wokół tej wolności nie będzie. Musimy być także wyspą sprawiedliwości, solidarności i rozwoju – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Tarnowie (Małopolska), wskazując na potrzebę obrony wartości.

A to jak wygląda ta “demokracja” 65-letni Mirek aresztowany razem ze swoim transparentem


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1.1k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Komentarze do wątków
0 Odpowiedzi do wątków
0 Obserwujący
 
Najczęstsze reakcje komentarza
Najgorętszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
miksermikserbozsan48 Najnowsze komentarze autorów
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bozsan48
Gość
bozsan48

praworządność – a nie prawożądność

mikser
Gość
mikser

grozi mu trzy lata za powiedzenie prawdy to ja mówię że prezydent jest samodzielny, ma wysokie wyniki,jest inteligentny ,jest uwielbiany, nie jest podnóżkiem kaczora ,nie jest narciarzem ,długopisem- to ile mi grozi za kłamstwo?

mikser
Gość
mikser

ścigają tego faceta za ujawnienie tajemnicy państwowej?