fbpx

Dlaczego temat pracy doktorskiej ministra Wójcika jest ukryty?


Flickr Nowiny.pl Ilustracja
Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] M [/boombox_dropcap]

inister Wójcik znany ostatnio z medialnych wypowiedzi o zabitych demonstrantach we Francji uzyskał stopień doktora 11/07/2017. Jednak na stronach Państwowego Instytutu Badawczego nie ma informacji o tytule pracy, ani też nie ma informacji o publikacjach związanych z przyznaniem tego tytułu.

Nie ma też śladu o publikacjach pana Ministra, czy to błąd administratora strony czy ktoś coś chce ukryć ?

Francja staje się największym wrogiem politycznym rządu dobrej zmiany

  • Najpierw wiceminister Kownacki wytykał Francuzom, że Polacy uczyli ich jeść widelcem. Ta wypowiedź miała znaczyć to, że żaden Francuz nie będzie nas pouczał.
  • Potem Macierewicz oskarżył że Francja sprzedaje okręty wojenne arabom za jednego dolara. Przypomnijmy, że miało to ścisły związek z tym jak Francuzi odmówili wydania jednego z najnowocześniejszych okrętów dla Rosji.
  • Na dniach Minister Wójcik wytyka Francuzom, że zabijają demonstrantów na ulicach. Jednocześnie twierdząc, że najnowsza ustawa o sądownictwie zawiera te same rozwiązania.

Francuzi zabijają demonstrantów. Nasz projekt ustawy zawiera te same rozwiązania w zakresie dyscyplinowania sędziów co we Francji. Gdzie tu logika ?

Dlaczego Polska bierze wzory rozwiązań prawnych z kraju który strzela i morduje manifestantów? To wie tylko dobra zmiana.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 lat temu

Co się stało z polską nauką? Kto daje doktoraty takim ćwokom?

aaaaa
aaaaa
4 lat temu

no następny z doktoratem no i znowu plagiat po prostu tumany

Doktor-ant
Doktor-ant
4 lat temu

Gdzie jest praca doktorska. Czy jest utajniona? Z informacji wynika, że Pan Minister otrzymał Tytuł Doktora. Może honorowy tytuł.