fbpx

Dlaczego warto zainwestować w wynajem namiotów?


Subksrybuj nas na Google News

Firma by wyróżnić się na tle konkurencji powinna postawić na coś gustownego, estetycznego i pasującego do otoczenia. Idealne w takim wypadku są namioty reklamowe, gdyż nie tylko pełnią funkcję praktyczną, umożliwiająca pracę pod zadaszeniem Twoim pracownikom i dobre zabezpieczenie produktów reklamowych i sprzedażowych. To także informacja dla potencjalnych klientów, że w tym miejscu znajduje się Twoja firma i warto skorzystać z Twoich usług.

Praktyka powiązana z reklamą

Nie zawsze eventy odbywają się w pomieszczeniu, choć i w takim wypadku czasem warto postawić na namioty reklamowe, które przykuwają wzrok. Kolory i logotyp firmy na namiocie warto pozwolić zaprojektować specjalistom, by wizytówka Twojej firmy była estetyczna i rzucająca się w oczy, a przy tym łatwa do zapamiętania. Przy okazji wybierana będzie forma oraz materiały, które najlepiej zdadzą zadanie w danych warunkach. Namioty handlowe, czy reklamowe różnią się nie tylko rozmiarem ale również kształtem i formą wykonania. Niektóre materiały wykorzystywane w produkcji namiotów lepiej zdadzą się w zamkniętych przestrzeniach zaś inne na otwartych. A przy tym przy wyborze takiej formy reklamy Twoi pracownicy nie tylko schronią się przed ewentualnym deszcze, ale również w profesjonalny sposób będą prezentować ofertę firmy, czy też handlując Twoimi produktami. Namioty reklamowe mogą być bowiem różne i w łatwy sposób można przekształcić je w namioty handlowe, czy specjalistyczne, jak np. miejsce z loterią fantową.

Zalety wynikające z wynajmu namiotów

Namioty handlowe i reklamowe nie tylko przykuwają ale również w praktyczny sposób reklamują firmę. W ich środku można urządzić punkt informacyjny, placówkę bankową, czy nawet niewielkie stoisko. W przypadku skorzystania z dobrodziejstwa jakim jest wypożyczalnia namiotów, po zakończonym evencie nie trzeba martwić się magazynowaniem sprzętu. W przypadku ewentualnego uszkodzenia sprzętu naprawą zajmuje wypożyczalnia namiotów. Ponadto kwestia montażu i demontażu namiotu należy do firmy, która wynajem namiotów oferuje. Wynajmując namiot należy zająć się tylko tym, by w środku znalazło się wszystko, co potrzebne by dobrze zaprezentować swoje przedsiębiorstwo. Warto pamiętać, że wypożyczalnia namiotów oferuje szeroką gamę oferowanych sprzętu. W praktyce oznacza to, że jeśli potrzebny namiot na kilka wydarzeń, odbywających się w różnych miejscach, w każdym przypadku można wybrać inny namiot, który najlepiej sprawdzi się w danym otoczeniu. Taką możliwość daje znana na rynku od lat firma Vitabri – vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych.

Dlaczego warto wybrać namioty Vitabri?

Zawsze warto wybierać firmy, które stawiają na jakość i profesjonalizm. W wypadku gdy chodzi o namioty handlowe czy reklamowe jest to niezwykle istotne, gdyż cały czas znajdować w nich będą się ludzie. Warto postawić na solidną i porządną konstrukcję oraz firmę, dla której jakość i bezpieczeństwo są priorytetem. Vitabri jako producent namiotów doskonale wie, że produkt oferowany klientom musi być najwyższej klasy. Dzięki szukaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych i innowacyjności od ponad 25 lat istnieje na rynku, oferując swoje usługi. O jakości firmy świadczą zdobyte certyfikaty, jak certyfikat ISO 9001 oraz liczny nagrody.

Warto pamiętać, że choć Vitabri to producent namiotów, to w swojej ofercie firma posiada również wynajem namiotów. Nie trzeba kupować namiotu z logo firmy i potem martwić się, gdzie taki namiot po evencie magazynować. Vitabri wszystkim się zajmie, począwszy od projektu, poprzez dopasowywanie konstrukcji i poszyć do potrzeb każdego klienta, kończąc na szybkim montażu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maja
Maja
6 miesięcy temu

Ile to kosztuje na jeden dzień?