fbpx

Doda ostro o Giertychu! “Jest perfidny, nie żal mi go, zasłużył sobie…”


Subksrybuj nas na Google News

Kontrowersyjna piosenkarka Dorota Rabczewska ma jasno określone zdanie na ten temat akcji CBA w domu Giertychów. Gwiazda podejrzewa, że mecenas udawał zasłabnięcie. W mocnych słowach ocenia też jego praktyki adwokackie związane z przeszłymi doświadczeniami.

Nie bez powodu Doda nie lubi Romana Giertycha. Jest on bowiem adwokatem Emila Haidara, jej byłego narzeczonego, który po rozstaniu wytoczył jej kilka spraw w sądzie.

Gdy gwiazda dowiedziała się o zatrzymaniu Giertycha przez CBA, a potem o jego omdleniu, w rozmowie z “Super Expressem” postanowiła skomentować wydarzenia, którymi od czwartku żyje cały polityczny świat.

Ja nie wtrącam się w polityczne rozgrywki, ale miałam do czynienia z wieloma prawnikami w swoim życiu i Roman Giertych powinien stracić możliwość wykonywania zawodu na zawsze. Ciekawe, czy ludzie wiedzą, że jest to adwokat, na którego wpływa najwięcej skarg do rady adwokackiej za jego nieetyczne zachowanie? komentuje w rozmowie z “Super Expressem” Doda.

Doda: Giertych symulował

Numer z omdleniem podczas przeszukiwania doradza pewnie każdemu swojemu klientowi, więc sam go wykorzystał jako stary wyga. Karma do niego wróciła za to, jak niszczył ludzi – między innymi mnie. Doskonale wiedział, że nigdy nie byłam szefową gangu, czy jak to nazwał grupy przestępczej, a mimo to wykrzykiwał to w mediach, żeby mnie upokorzyć – ujawnia piosenkarka

Czy tak zachowuje się poważny adwokat? Adwokat, który już dawno sprzedał swoją etykę? Jeżeli w mojej sprawie potrafił sięgać po praktyki poniżej pasa, nie mające nic wspólnego z kodeksem adwokackim, to co dopiero w sprawach większych. W ogóle mi nie jest go szkoda” – stwierdza Doda na łamach “Super Expressu”.

źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zołza
zołza
3 lat temu

Przecież też masz ciągle jakieś problemy. Uważaj wiedźmo, karma wraca!

Bogda
Bogda
3 lat temu

Popatrz na swoje życie, marna artystko

rychu
rychu
3 lat temu

To już czarna dziura a nie gwiazda.Próbuje zabłysnąć na cudzym nieszczęściu

hana
hana
3 lat temu

Wielka znawczyni prawa – wystawiania gołego tyłka na scenie, ferując motłochowi kolejne skandale z kolejnymi partnerami ————————- trochę tego było.

123
123
3 lat temu

giertych nie jest przypadkiem prawnikiem emila hajdara, który oskarża dodę? brzydko. świńsko i pewnie tu wyszło niedorogo.

Albin Becherowski
3 lat temu

Doda udaje kobietę , która umie śpiewać to myśli że Giertych udawał zasłabnięcie.

Stop obłudzie
Stop obłudzie
3 lat temu

No tak ,cicho było o tej artystce , nadarzyła się okazja do zemsty za swoje sprawki i proszę , jest w mediach .

Porucznik
Porucznik
3 lat temu

Jaka ładna taka głupia!

realista
realista
3 lat temu

tatuś już nie daje kasy na ciebie

Kolec
Kolec
3 lat temu

A mnie tej pani też nie jest szkoda.
Mierna zapiejewka z tupetem i arogancją robiąca karierę wywołując szum wokół swojej osoby.
Czas tej pani już minął i chwyty poniżej gumki od majtek już wszystkie się przejadły a jako,że możliwości i umiejętności śpiewania niewielkie to publiczność się wykrusza.
Samym pokazywaniem i kręceniem częścią ciała poniżej pleców już w tym wieku wiele się nie zdziała a poza tym niestety nie ma juź nic do zaoferowania.
Wcale mi nie szkoda!

awajz
awajz
3 lat temu

a kto to jest ta doda?