fbpx

Donald Tusk miażdży PiS. “Liczby mówią same za siebie”


7
Subksrybuj nas na Google News

Donald Tusk, przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej wyraża zazwyczaj swoje opinie w sprawie ważnych decyzji uchwalanych przez polski rząd. W dobie arcytrudnej sytuacji epidemicznej rząd podejmuje gwałtowne ruchy, starając się maskować swoje dotychczasowe zaniedbania. Donald Tusk, jako były premier podzielił się danymi związanymi ze służbą zdrowia. Wynika z nich, że PiS, kosztem Polek i Polaków próbuje nadrabiać swoje zaniechania. Udolnie?

Politycy PiS-u od kilku dni za sytuację w służbie zdrowia próbują obarczyć “leniwych” lekarzy i poprzednie rządy. W tej sytuacji nie mogło nie “oberwać się” Donaldowi Tuskowi. “To głównie wina jego rządów” – mówił na antenie TVN24 marszałek Terlecki. Na Twitterze również można było dostrzec podobne tony, krzyczące głosem PiS-owskich trolli. Donald Tusk postanowił sprostować ich wyimaginowane wypowiedzi.

Cztery godziny wcześniej, rozemocjonowany sytuacją Tusk wspomniał sarkastycznie o respiratorach, które miały być, a ich nie ma. “Stadonów wystarczy!” – grzmi Tusk.

źródło: twitter.com


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
6
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments