fbpx

Donald Tusk ujawnia plany Kaczyńskiego! “Jeżeli go nie powstrzymamy, nie będzie odwrotu”


Subksrybuj nas na Google News

Donald Tusk zaapelował na Twitterze do wszystkich ludzi opozycji, którzy nie zgadzają się z polityką Jarosława Kaczyńskiego wobec Unii Europejskiej i tych, którzy boją się o losy Polski. – Operacja wyprowadzania Polski z Europy zaplanowana przez Jarosława Kaczyńskiego ruszyła pełną parą. Jeśli pozostaniemy bierni, nic go nie zatrzyma.

“Musimy ratować Polskę, nikt tego za nas nie zrobi. Zbieramy się w najbliższą niedzielę o 18 na Placu Zamkowym w Warszawie. Polska jest warta naszego zaangażowania, nasza przyszłość jest tego warta!” – ogłosił na Twitterze Donald Tusk, odnosząc się do wyroku Trybunału Konstytucyjne uznającego wyższość prawa polskiego nad prawem unijnym.

– Operacja wyprowadzania Polski z Europy zaplanowana przez Jarosława Kaczyńskiego ruszyła pełną parą. Jeśli pozostaniemy bierni, nic go nie zatrzyma – mówi Tusk na nowym nagraniu, które zostało opublikowane na TT:

– Wzywam więc wszystkich, którzy kochają Polskę i kochają wolność, którzy kochają swoje dzieci. Nie ma znaczenia ile macie lat, jakie macie poglądy, gdzie mieszkacie, czy jesteście wierzący, czy niewierzący, ani na jaką partie głosowaliście. Dziś musimy być wszyscy razem i musimy zapomnieć o podziałach. Musimy ratować Polskę, nikt tego za nas nie zrobi. Wierzę, że wszystko jest w naszych rękach

– Polska jest warta naszego zaangażowania. Do zobaczenia w niedzielę! – podsumował Tusk.

Bezpośrednio po ogłoszeniu wyroku w czwartek, Donald Tusk zapowiedział, że w najbliższą niedzielę odbędzie się manifestację w Warszawie. “Tylko razem możemy ich zatrzymać”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DUPA !
DUPA !
2 lat temu

*********************

Last edited 2 lat temu by Konrad Włodarczyk