fbpx

“Dopiero się rozkręcam”. Klaudia Jachira zdobywa serca młodych wyborców. Jej strona ma prawie 100 tys lików. I żaden Pietrzak jej nie przeszkodzi.


Subksrybuj nas na Google News
[boombox_dropcap style=”primary” font_size=”70px” color=”red”
class=”class-name”] K [/boombox_dropcap]

laudia Jachira niektórych szokuje inni ją podziwiają i dopingują. Jej wypowiedzi to coś nowego w szeregach opozycji. Z odrobiną satyry wyśmiewa aktualny stan państwa. Nie wszystkim to się podoba, a spin doktorzy PiS tak interpretują jej wypowiedzi, jakby miała obrażać uczucia patriotyczne i religijne Polaków.

– Uważam, że moja satyra nigdy nie przekroczyła tego poziomu, jakby agresji, który robi obecna partia rządząca – powiedziała w “Polsat News” kandydatka Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych Klaudia Jachira.

Jachira ma swój styl i swoja kampanię

Klaudia Jachira nie chce grać tak jak PiS prowadzi na sznurku cała opozycję prześcigając się w kolejnych obietnicach. Nuty liderów opozycji też nie końca wydają dla niej. To młode pokolenie, które ma już dość słuchania kto przeskoczył który płot i ile spał na styropianie. Jej strona na facebooku Klaudia Jachira – #13JachiradoSejmu ma już prawie 100 tys polubień. To jeden z najwyższych wyników i najwyższy wśród osób kandydujących.

“Nie świruj idź na wybory” Wszystkie filmiki do tej pory. Uzupełniamy na bieżąco.

Liczy się przyszłość, przyjaźń ekologia i wspólna Europa. Szkoda, że to nie dociera jeszcze do większości liderów opozycji. Jesteśmy jedynym krajem w którym do czasów drugiej wojny światowej wraca się tak często, a nie tylko my ponieśliśmy w niej ofiarę. U nas ciągle gdzieś musi być jakiś wróg.

Dużo osób do mnie pisze, że w życiu nie zagłosowałoby na Koalicję Obywatelską, gdyby nie moja kandydatura. Jestem pewna, że tylko dzięki wyrazistym osobom, jak ja, ma szansę wygrać. Absolutnie nie rezygnuję, rozkręcam się. Nie wszyscy muszą mnie lubić

Mam pełen szacunek dla osób, które poświęcały życie dla nas, dla wolności, walczyły o Ojczyznę. Mam też wielki szacunek dla tych młodych ludzi-bohaterów, którzy walczą o zmianę klimatu i walczą o zapobieżenie katastrofy klimatycznej. To są też bohaterowie.

Nie jest obce Polonii Amerykańskiej co dzieje się w Polsce.

Oto nagranie jednego z Polonusów z Chicago, bastionu PiS w USA. Polacy mieniają się.

„Wynajętą zdzirą” ze „szlamem w głowie” nazwał Jan Pietrzak kandydatkę KO na posła Klaudię Jachirę w czwartkowym programie Michała Rachonia „#Jedziemy”. Za te słowa Pietrzak przeprosił jeszcze w trakcie programu, za kolejne już nie.

Pietrzak -“Tak głupiej opozycji jak teraz Polska jeszcze nie miała”. Od PiSu dostał już ponad milion zł.

Fala hejtu w mediach narodowych – to już nowe standardy

Nadużywają słowa „kabaret”. Ta cała pani Szakira, Dżakira, czy jak jej tam, nie ma nic wspólnego z żadnym kabaretem. To jest jakaś, przepraszam za wyrażenie, nie wiem, czy o tej porze mogę używać adekwatnych słów, to jest jakaś zdzira wynajęta, ta Szakira. Protestuję przeciwko używaniu słowa „kabaret” w związku z tą postacią, to jest koszmar, co ona wygaduje, bez taktu, bez ładu, bez składu, bez cienia dowcipu, tam nie ma cienia żartu. To jest ponure chamstwo – mówił Pietrzak. Dodał też, że Jachira ma „szlam w głowie”, a prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski „w jej łeb ładuje szlam z Wisły

TVP fałszuje materiały wyborcze Koalicji Obywatelskiej. Czy zajmie się tym niezależna prokuratura ?

W tvpinfo tak Jan Pietrzak wyraził się o mnie, ani redaktor prowadzący, ani pozostali panowie nawet nie zareagowali, wręcz przeciwnie siedzieli w wygodnych pozach uśmiechnięci. Gdzie jest wasz honor Bóg, ojczyzna, miłość do bliźniego.

Grupa Fani i sympatycy Klaudii Jachiry Dołącz do grupy

Nie ma mojej zgody na takie słowa w stosunku do mnie ani do nikogo innego, wypowiadane w telewizji polskiej, w telewizji publicznej, płaconej z naszych wszystkich pieniędzy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments