fbpx

Doradca społeczny Czarnka grozi opozycji szubienicą


Subksrybuj nas na Google News

Doradca społeczny ministra Czarnka, Marek Kuna opublikował, a następnie wraz z falą negatywnych komentarzy – usunął haniebny wpis w mediach społecznościowych.

Obrazek, który udostępnił Kuna ilustrował szubienicę z groźbą skierowaną do [pisownia oryg] “tusków, lisów, giertychów, budków, lasków, matczaków, kohutów” – PAMIĘTAJ JAK SKOŃCZYŁ EMIL CZECZKO!

Fachowiec dobrej zmiany podkreślił, że swoje słowa skierował do “wszystkich zdrajców Polski”.

Gdy na Twitterze rozgorzała dyskusja o haniebnym wpisie pracownika Czarnka, ten usuwa wpis i przeprasza wszystkich za swój występek.

– Z prywatnego konta usunąłem wpis, w którym na przykładzie wskazałem, co robią obce służby z zrekrutowanymi i wykorzystanymi agentami. Tyle! Reszta to nadinterpretacja i manipulacja. Urażonych przepraszam.

Przypomnijmy, że Emil Czeczko zmarł w ostatni czwartek

O śmierci Emila Czeczko poinformował w czwartek Komitet Śledczy Białorusi. W komunikacie opublikowanym w Telegramie wskazano, że śledczy ustalają szczegółowe okoliczności śmierci mężczyzny. Podkreślono, że Czeczko został znaleziony “powieszony w swoim miejscu zamieszkania w Mińsku”.

Wiadomość skomentował już rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

“Śmierć E. Czeczko to dowód na bezwzględność zbrodniczego reżimu Łukaszenki. Jednocześnie tragiczny koniec, do którego doprowadziła decyzja o dezercji i zdradzie Ojczyzny” – napisał Żaryn na Twitterze.

Komitet Śledczy Białorusi przekazał, że “rozważane są wszystkie możliwe wersje tego, co się wydarzyło, w tym brutalny charakter śmierci”.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
2 lat temu

Te pisowski łachudry nie mają za grosz honoru i empatii. Najwyższy czas gonić tych bolszewików.