fbpx

Dramatyczne nagranie nastolatki na temat biedy polskich emerytów


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Perspektywy dla naszego państwa są gorzej niż złe, z której strony nie spojrzeć. Kraj nie został zabezpieczony energetycznie na zimę, wzrost PKB drastycznie hamuje, sygnalizuje się wręcz recesję. Gdy dodamy do tego szalejącą inflację, sięgającą niekiedy poziomu setek procent, można już mówić o prawdziwych czarnych chmurach. Pojawia się coraz więcej relacji o tym, że kryzys uderza w zwykłych Polaków, a jedna z nich mocno chwyta za serce.

W ostatnim czasie nasiliły się doniesienia na temat ludzi, którzy ze względu na kosmiczne ceny węgla nie są w stanie go wykupić i rezygnują z leków, żeby starczyło na opał. Rzecz niewyobrażalna w cywilizowanym kraju, ale takiej Polski doczekaliśmy. Rząd Zjednoczonej Prawicy przestał panować nad sytuacją i trudno jednoznacznie wskazać, co będzie za kilka miesięcy. Ceny prądu mogą dosłownie zabić samorządy i biznesy. W bardziej optymistycznym wypadku przełoży się na turecki poziom drożyzny. Do tego dochodzi jeszcze zapowiedź kolejnych podatków ze strony Sasina, które nie mogą przejść bez wpływu na ten wskaźnik.

Sytuacja w skali makro przekład się też na zwykłych Kowalskich. W najgorszym położeniu są emeryci, którym inflacja zjadła wszystkie dodatki socjalne od rządu i nie starcza im na podstawowe potrzeby. O ich losie słyszymy w nagraniu młodej dziewczyny, która nie może powstrzymać łez z powodu dramatu, jaki codziennie rozgrywa się na jej oczach. – Teraz na ulicach się dzieje coś strasznego. Ogólnie zawsze było tu mnóstwo meneli, bo mieszkam w norze. Ale zamiast meneli na ulicach żebrzą teraz starsze osoby, które nie mają na leki. Ale to nie jest taki staruszek, typu brudne spodnie, nie wie co się dzieje, chlał całe życie i teraz się dziwi, że nie ma na dom. (…) Żyjemy w takim państwie, że jak wychodzę na ulicę i wracam to płaczę. Tak się cieszę, że mam już 18 lat i jak będą wybory, będę mogła iść i zagłosować, bo ja sobie nie wyobrażam, żeby Polska tak wyglądała – kończy swoje przemówienie, które możecie zobaczyć poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS pod Trybunał Stanu razem z komuszą milicją
PIS pod Trybunał Stanu razem z komuszą milicją
11 miesięcy temu

Niestety PIS wciagnął w bagno polityczne emerytów jak i dzieci ale żeby było śmieszniej czyli straszniej chce mieć też wyłączną kontrolę nad urodzeniami. Obrzydliwy kaczyński i jego obrzydliwa banda terrorystów robią co mogą by wprowadzić w Polsce komunizm. Oczywiście nie będzie to ich wina ani USA czy Unii Europejskiej ale Rosji i Putina. Obleśne wykrzywione i pomarszczone stare mordy pisowskiego robactwa bije wszelkie rekordy w hipokryzji. Gdzie te gadziny uciekną można tylko podejrzewać że jeśli przegrają mam nadzieję wstąpią do klasztoru na resztę życia w przeciwnym wypadku jeśli nie staną przed Trybunałem Stanu będzie to upadek cywilizacji i praw człowieka.… Czytaj więcej »