fbpx

Dramatyczne nagranie popularnej pisarki: To jest skur***yństwo, co dzieje się w Polsce


Subksrybuj nas na Google News

Blanka Lipińska to najpopularniejsza obecnie autorka książek w naszym kraju. Jej twórczość nie zyskała admiracji krytyków, niemniej jednak cieszy się gigantycznym zainteresowaniem czytelników. Pisarka znana z kontrowersyjnych, przesyconych seksem książek, sprzedała ponad 2 miliony publikacji na całym świecie, deklasując rodzimą konkurencję. Tym razem jest o niej głośno z powodu wstrząsającego filmu, jaki nagrała spod szpitala w Lublinie, oczekując na pomoc dla swojej babci.

Rozgoryczona Blanka Lipińska stawia ważne pytanie

Blanka Lipińska to jedna z najbardziej znanych nadwiślańskich celebrytek. Poza gigantyczną sprzedażą książek, nie schodzi okładek gazet i serwisów plotkarskich, a jej profil na Instagramie śledzi prawie milion osób. Autorka prezentuje tam kulisy życia prywatnego, a ostatnio przedstawiła internautom swoją babcię. Jednak początkowy optymistyczny nastrój transmisji przybrał z czasem czarne barwy. Koło godziny 12.00 pisarka zakomunikowała widzom, że jej babcia czuła się na tyle źle, że muszą jechać do szpitala. Powodem było utrzymujące się krwawienie z nosa. Lipińska udała się z 85-latką do szpitala w Puławach, jednak medycy w tej placówce nie byli jednak w stanie jej pomóc. W związku z tym rodzina skierowała się do szpitala w Lublinie. Kiedy przybyto na miejsce powiedziano im, że babcia Lipińskiej znowu jest zmuszona stać i czekać przed wejściem. Tego było już za wiele wściekłej pisarce. Zirytowana nagrała relację z tego miejsca, gdzie przedstawiła wiele krytycznych uwag wobec sytuacji w służbie zdrowia.

– Ja się teraz pytam, gdzie są te wszystkie moje pieniądze, które ja płacę na służbę zdrowia, gdzie generalnie jest w ogóle polska opieka? – pytała rozgoryczona Lipińska. – Pierwszy raz w życiu, bo ja w Warszawie, mam tylko prywatną opiekę medyczną i dlatego właśnie mam prywatną opiekę medyczną, żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Także, trzymajcie kciuki za babcię. Babcia jest w ogóle cała we krwi i powiem wam, to jest po prostu zwykłe sku***syństwo, to co się dzieje w Polsce – wykrzyczała do kamery pisarka. Tym samym warto zapytać, jak panująca sytuacja ma się do rządowej wersji o “zwiększeniu środków na służbę zdrowia”? Istnieje wiele namacalnych dowodów, że sytuacja wcale nie wygląda tak różowo, jak próbuje się ją prezentować w Ministerstwie Zdrowia. Dramatyczne nagranie z Blanką Lipińską i jej babcią możecie zobaczyć poniżej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pluton egzekucyjny dla rządu dobrej zmiany
Pluton egzekucyjny dla rządu dobrej zmiany
1 rok temu

Prawda jest taka że faszystowski rząd pisowców obchodzą bardziej trupy smoleńskie i prawie 100 letnie trupy z II wojny światowej. Żywym natomiast zgotowali piekło. Zbrodniarz wojenny Płaszczak Macierewicz Kamiński Ziobro Szumowski Niedzelski w normalny państwie zostali by postawieni przed plutonem egzekucyjnym. Niestety cała ta siła militarna to para w gwizdek straszak na bezbronnych cywili. Rząd zawłaszczył państwo inwestuje w resorty siłowe i kluczowe resorty opieki zdrowotnej ale uwaga nie w celu leczenia Polaków a w celu wzbogacenia lekarzy i złodziejskich skorumpowanych ministrów słóżby zdrowia. Po PRL nigdy nie sądziłem że czasy komuny wrócą a jest wręcz znacznie gorzej. Niech mnie… Czytaj więcej »