fbpx

Duda chce poznać winnych przerwanego lotu do Rzeszowa na spotkanie z Bidenem


Subksrybuj nas na Google News

Oficjalnie samolot z Andrzejem Dudą na pokładzie zawrócił do Warszawy z przyczyn technicznych, co poskutkowało jego spóźnieniem na powitanie Joe Bidena. Tymczasem wiele sygnałów wskazuje na to, że uziemienie Prezydenta to specjalna zagrywka Jarosława Kaczyńskiego, który za wszelką cenę szukał kontaktu z Joe Bidenem. Przypomnijmy, że prezydenta USA powitał nie kto inny, jak Mariusz Błaszczak, wieloletni, zaufany człowiek Prezesa, który według dziennikarskich źródeł, miał na miejscu robić wszystko, by przekonać amerykańską administrację do spotkania z Kaczyńskim. Nie udało się. Jarosław Kaczyński się obraził.

“To nie przypadek”

“Błaszczak miał misję. Chodziło o to, aby Andrzej Duda dostał po łapach, chodziło o to, by protegowany Kaczyńskiego, Błaszczak przekonał Bidena do spotkania, lub choćby rozmowy telefonicznej z Prezesem, wykorzystując nieobecność prezydenta Dudy” – stwierdził Jan Piński w swoim autorskim filmie na kanale Youtube. Według informacji dziennikarzy, wywiad amerykański miał informacje o potencjalnych “dziwnych ruchach” polskiej strony, dlatego też Joe Biden po przylocie “przywitał się grzecznie” z Mariuszem Błaszczakiem, po czym nie wchodząc w żadne dyskusje, udał się na pizzę z amerykańskimi żołnierzami, oczekując na spóźnionego Dudę.

Dziennikarz poinformował również, że zaraz po ujawnieniu informacji na kanale, sam Mariusz Błaszczak, wykorzystując służbę wywiadu wojskowego, polecił znaleźć informatorów, którzy przekazują te informacje prasie.

“To co się wydarzyło podczas podróży prezydenta do Rzeszowa to nieporozumienie”

  • Czemu samolot z prezydentem, mimo “poważnej usterki” wrócił do Warszawy, zamiast lądować na pobliskim lotnisku w Radomiu, które jest w pełni przystosowane do lotów ze statusem “head”?

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Trybunał Stanu
Trybunał Stanu
2 lat temu

Ludzie chcą poznać winnych setek tysięcy ofiar śmiertelnych covid. Tym się zajmij nie rób afery, bo to śmieszne. Biden jest w podeszłym wieku, więc i tak długo nie pociągnie. Moim zdaniem trzeba powołać Trybunał Stanu i rząd pociągnąć do odpowiedzialności. Bez względu na wynik śledztwa rząd powinien podać się do dymisji. Przyczyna dymisji duże prawdopodobieństwo działań terrorystycznych elit i korporacji, jeśli uwzględnić chronologię wydarzeń politycznych i tłumienie demokracji wprowadzanie cenzury, zakaz wolnych zgromadzeń, zakaz handlu obostrzenia i sankcje związane ze służbą zdrowia. To są żywotne elementy zapewniające równowagę w życiu społecznym. Wywracanie tych elementów powinno się spotkać z poważnymi konsekwencjami.… Czytaj więcej »

Czaki
Czaki
Odpowiedź do  Trybunał Stanu
2 lat temu

Otóż winnymi setek tysięcy ofiar covid winny jest nie kto inny jak nasz kochany rząd. Kto wprowadzał coraz więcej obostrzeń i za wszelką cenę promował w Mediach szczepienia? Kto podawał fikcyjne dane dotyczące liczby zarażeń osób zaszczepionych? Kto opowiadał kłamstwa o tym, że skutki śmiertelne po zaszczepieniu nie były powiązane ze szczepieniami? Rząd PiS i minister Niedzielski. Proszę bardzo oto odpowiedź

Rząd do dymisji za ludobójstwo
Rząd do dymisji za ludobójstwo
Odpowiedź do  Czaki
2 lat temu

W ostatnim czasie owszem była afera szczepionkowa jednak to pikuś przy tym co działo się gdy ministrem zdrowia był Szumowski zbrodniarz kłamca i morderca przy którym Putin może uchodzić za wzór przyzwoitości. To samo dotyczy wspólników masowego ludobójstwa czyli osób na samym szczycie rządu. Stworzyłem nawet archiwum wydarzeń. Mając jakiś obraz całości można odnieść wrażenie że dokonano ludobójstwa z premedytacją. Wkurza mnie że rząd celebruje pośmiertnie różnych weteranów wojennych czy urzędników państwowych nawet obecnie to robią już do tego wrócili gadziny. A zapomina o żałobie narodowej o ludziach których powinni byli leczyć i ratować mieli obowiązek. Zamiast tego Resort Zdrowia… Czytaj więcej »

Gość 1
Gość 1
2 lat temu

No to macie problem, bo Donald Tusk to przewidział i zapewnił, że go nie było ani na Okęciu, ani w Jesince. I co teraz. Pewnie tuzy intelektualne katoprawicy (suski, zybertowicz, kowalski) będą musiał utworzyć komisję śledczą (najlepiej z Macierewiczem na czele).