fbpx

Duda nie ośmieszaj się…! – komentuje Andrzej Nowakowski


1 comment, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Pan Duda – dla poniektórych, pisiorskich wyznawców – będący ostoją polskiej demokracji, wolności obywatelskich, praworządności pokusił się wypowiedzieć na temat politycznej sytuacji w Rosji. Wyszło to pokracznie, gdyż jakże giermek może krytykować publicznie swojego woja. Putin się uśmiał i do tej pory smaruje zajady.

Putin się uśmiał…

„Financial Times” raczył prześmiewczo zacytować pana Andrzeja, licząc, że wywoła jego słowami, pana Andrzeja, salwy śmiechu. I tym samym wzrośnie poczytność satyryczna światowego tytułu „Financial Times”. Mój przyjaciel tam pisze i ubawił się po pachy.

– “Rosja nie jest krajem, któremu można ufać …

– Wydukał Andrzej.

– W sprawie aresztowania Nawalnego UE podejmie kroki!  

– Grzmiał w swoim stylu pan Andrzej.

Duda, dość kompromitacji

Panie Andrzeju, po pierwsze UE trzeba szanować, by się na jej ewentualne działania powoływać. Trzeba być przez instytucje unijne szanowanym. Pan jest ostatnią osobą w tym gronie. A być może nawet poza kolejnością.

Skoro są panu, panie Andrzeju, tak bliskie wartości jak demokracja, praworządność, wolne sądy, przestrzeganie Konstytucji to proponuję przestać słuchać prezesa. Proszę otworzyć okna przy Krakowskim Przedmieściu –  gdzie pan jeszcze tymczasowo pomieszkuje – i zacząć wsłuchiwać się, w to co o panu i pańskim postępowaniu wykrzykują  Polacy.

Póki co proponuję milczeć i się nie ośmieszać w oczach europejskich, wielkich polityków. Dla dobra Polski. Dość kompromitacji.

Andrzej Nowakowski


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
9
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mira
Mira
10 miesięcy temu

Trafny komentarz.