fbpx

Duda prawie 9 minut w milczeniu i pokorze słuchał listy życzeń Rydzyka. Ten na koniec sugerował, żeby pozostali kandydaci zrezygnowali ze startu w wyborach.


3 comments, 5.7k
Subksrybuj nas na Google News

Prezydent Duda będzie wykonywał zadania powierzone przez ojca dyr Rydzyka. Lista życzeń jest dość długa. Od repolonizacji do załatwienia formalności budowlanych dla bratanka.

W czasie wywiadu z prezydentem w programie rozmowy niedokończone zadzwonił słuchacz. Okazał się nim Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk, a to niespodzianka.

Prezydent w milczeniu wysłuchał listy życzeń i zażaleń ojca dyrektora. Prawie dziesięć minut monologu Rydzyka i w związku z tym 9 minut pokornego milczenia głowy państwa.

Zależność PiS i Prezydenta Dudy od Rydzyka jest oczywista. Sam Kaczyński dziękował Ojcu dyrektorowi za wygrane wybory. Toruń dzięki poparciu w wyborach wyciągnął ze skarbu państwa ogromne pieniądze. Oglądając ten upokarzający dla głowy państwa polskiego, pełen pouczeń spektakl, ogląda się z zażenowaniem.

Prezydent słuchał i nie przerywał redemptoryście. Rydzyk zaczął od gratulacji i wsparcia, potem wymieniał listę swoich oczekiwań.

Za Platformy znikał przemysł i całe wioski

Rydzyk zaatakował poprzednie rządy PO-PSL. Mówił o rozdawnictwie przez poprzednie rządy, zniknął przemysł, a nawet zniknęły całe wioski za poprzednich rządów. Zapomniał wspomnieć że były to czasy wychodzenia z sytemu komunistycznego do systemu demokratycznego, kiedy to własnie poprzedni system zbankrutował.

Mój bratanek nie może dostać pozwolenia na budowę

Skarżył się na urzędnika z Platformy Obywatelskiej, który nie chce dać jemu bratankowi dokumentów na budowę domu dla tego, “że ma nazwisko“. Domyślamy się, że ma na nazwisko Rydzyk.

Wspomniał o złej reformie Uniwersytetów i wyższych uczelni, którą z racji szkoły Toruńskiej jest bezpośrednio zainteresowany

Ta reforma uniwersytetów i wyższych uczelni nie jest dobra

Następnie uderzył w media oskarżając je o lewicowość i dając do zrozumienia że reprezentują interesy obcych państw

Myślenie, niepolskie, nie dla Polski i tych mediów liberalno-lewicowych jest ponad 90 procent, jak patrzę na to jak oni dostają reklamy …..

Rydzyk chce repolonizacji mediów, bo nie reprezentują spraw polskich i zabierają reklamy. W jego słowach słychać było zazdrość o pieniądze jaki wpływają do mediów komercyjnych.

Wszyscy oprócz Dudy powinni zrezygnować z kandydowania na urząd prezydenta.

Następnie wezwał pozostałych kandydatów do rezygnacji ze startu w wyborach

Ci którzy chcą być prezydentami… jeżeli kochają Polskę niech zrobią to co powinni zrobić. Wszyscy prawdziwi patrioci polscy.

Andrzej Duda potwierdził wyznaczone zadania i będzie je realizował

Oczywiście tak jak Ojciec dyrektor powiedział tych zadań do wykonania jest jeszcze ogromnie dużo – potwierdził Andrzej Duda


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 5.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
8
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
7
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
9
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
18
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
10
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
fgsd
fgsd
3 lat temu

jfddf

Marynika
Marynika
3 lat temu

Żenujące, głowa państwa, abstrahując.czy pusta czy nie ,słucha w.postawie.ruki.po szwam,zakonnika o reputacji gangstera.

Pol
Pol
3 lat temu

To nie może być prawda, to mi się śni chyba. A zresztą zaczynam się przyzwyczajać do prezydenta, który jest niezależny bo nic od niego nie zależy ale trzeba mu powiedzieć co ma myśleć i co robić?