fbpx

Edukacja seksualna to więcej ciąż! Pani Kurator to chyba o to chodziło w 500+?


Subksrybuj nas na Google News

Pis chciał aby Polacy mnożyli się jak króliki, nie mając gdzie iść do szkoły, czy do lekarza. Teraz Pani Kurator Barbara Nowak nie chce, by organizacje pozarządowe opowiadały uczniom, jak zapobiegać ciąży i chronić się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Uważa, że te zajęcia będą podniecały i pobudzały do aktywności seksualnej.

To jak w końcu jest Pani Kurator ? Mamy się mnożyć czy nie ?

Pani Kurator uważa,

że wprowadzenie programów seksualizujących w efekcie spowoduje rozbudzenie seksualne, zwiększyła liczbę ciąż, chorób wenerycznych i spowodowała problemy z określeniem swojej tożsamości płciowej u dzieci.

Krakowscy Radni w większości z opozycji podjęli uchwałę zobowiązująca Prezydenta Jacka Majchrowskiego do tworzenia programu grantowego dla organizacji pozarządowych. Ich przedstawiciele mieliby w szkołach prowadzić lekcje obejmujące kwestie seksualności i płodności człowieka, w tym lekcje o zapobieganiu ciąży i profilaktyce chorób przenoszonych drogą płciową.  Zajęcia mogły by sie odbywać tylko za zgodą rodziców.

Pani Kurator powołuje się na badania P. Grzegorza Strzemeckiego słynącego z wypowiedzi że ideologia gender to dowód na istnienie diabła (TOK FM). W ten sposób można zakazać uczenia przyrody i biologii, przecież w pewnym momencie nauczyciel musi powiedzieć skąd te zwierzęta się wzięły. Może uczyć tego na religii ?

Pani Kurator domaga się jeszcze aby takie lekcje odbywały się pod nadzorem osoby reprezentującej szkołę. Nie ufa edukatorom seksualnym, niestety nie podaje żadnego konkretnego powodu. Takie lekcje mogą być dla niepełnoletnich dość krępujące, więc obecność kogoś nadzorującego ze szkoły może ten stres wzmocnić. Miejmy nadzieję, że szkoła nie wyznaczałaby do nadzoru takich zajęć np katechety.

Barbara Nowak do tej pory znana była z jej wpisów o Auschwitz, atakujących rzetelność zagranicznych przewodników po obozie koncentracyjnym.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments