fbpx

Ekspert Radia Maryja chce zakazać antykoncepcji, rozwodów i związków cywilnych


1 comment, 2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie los kobiety, nad którą np. znęca się mąż, a ona nie może skorzystać do prawa rozwodowego? Ewentualnie skutki zdrowotne dla całego społeczeństwa w momencie, gdy zakazałoby się całkowitego korzystania z prezerwatyw? Potrzebę wprowadzenia takich zmian głosi ksiądz prof. Krzysztof Bielawny, ekspert w dziedzinie kościelnej demografii. Jest on częstym gościem w mediach Tadeusza Rydzyka. Jakby tego było mało, Bielawny stawia za wzorzec generała Franco, hiszpańskiego zbrodniarza, który odpowiada za kilkaset tysięcy ofiar.

Profesor Krzysztof Bielawny to doktor nauk teologicznych, który jest przedstawiany w Radiu Maryja jako “ekspert od demografii”. Pełni on też funkcję ojca duchownego w seminarium w Elblągu. Bielawny często odwiedza media Tadeusza Rydzyka, gdzie udziela obszernych wywiadów. Ostatni z nich wywołał olbrzymią burzę w sieci i jest szeroko komentowany, również wśród polityków. – Kiedy gen. Franco doszedł do władzy w 1940 r., zakazał antykoncepcji, aborcji, związków cywilnych, rozwodów, deprawacji dzieci i młodzieży. Co się dzieje? Popatrzmy na wykres, który możemy znaleźć w internecie czy gdziekolwiek – powiedział w wywiadzie ksiądz. Dalej zasugerował, że metodę zastosowaną przez faszystów trzeba wprowadzić w Polsce.

Do słów Bielawnego odniósł się Donald Tusk. Według niego takie zmiany będą wprowadzone, jeśli PiS wygra trzecią kadencję. – Powiedział otwarcie, co PiS wprowadzi w Polsce, jeśli ponownie wygra wybory. Program jest bardzo prosty: zakaz rozwodów, zakaz środków antykoncepcyjnych, zakaz związków cywilnych poza tym tradycyjnym modelem, i oczywiście pełny zakaz aborcji. Nie miejcie żadnych wątpliwości, że to nie są ekscesy czy incydenty – ostrzega przewodniczący Platformy.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
10
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość 1
Gość 1
1 rok temu

Gonić tą czarną zarazę. Im w tych czarnych sukienkach już całkiem odwala.