Emilewicz chce rozdawać talony na wycieczki. Nowy program ogłosiła minister.


17.8k
Subksrybuj nas na Google News

Jadwiga Emilewicz Minister Rozwoju na antenie radia Maryja ogłosiła nadejście nowego programu socjalnego PiS. Suweren będzie mógł pojechać na wycieczkę i odpocząć od epidemii.

Kto teraz myśli o wycieczce do ciepłego kraju? – tylko rząd polski.

Sytuacja w Polsce drastycznie się pogarsza. Pracę może stracić od 20 do 30 tys osób. Tymczasem na antenie Radia Maryja przenosimy się jakby w inny real. Jak się przekonamy jest to możliwe, dwie rzeczywistości w których żyjemy są możliwe.

Rząd PiS lubi zaskakiwać, ale teraz to prawdziwa niespodzianka

Po wystąpieniu Pani minister spodziewaliśmy się ogłoszenia jakiegoś planu pomocy dla osób w trudnej sytuacji. Może jakieś nowej tarczy 500.0. Tymczasem dowiadujemy się ;

Pracujemy nad programem 1000 plus w postaci bonów o wartości 1000 złotych, które klienci firm turystycznych będą mogli wydać na wycieczkę czy inne wydarzenie związane z turystyką” – przyznała w rozmowie z Radiem Maryja, Minister Rozwoju w rządzie PiS, Emilewicz.

Minister Rozwoju zwróciła uwagę na kryzys który bardzo mocno uderzył w branże turystyczną. Rząd już wprowadził pewne ulgi blokując pieniądze osób, które z tych wycieczek chcą zrezygnować. Nie ukrywajmy, że sytuacja jest tak dramatyczna że wiele z tych biur po tych 180 dniach nie będzie już istnieć.

źródło: materiały prasowe, Radio Maryja


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

17.8k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
5
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
3
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
46
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
12
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments